پس با من تماس بگیرید شاید

پس call me maybe – اخبار

به روز شده: مارس 03, 2020, 07:57 IST | سازمان |

یک آکواریوم که بسته در طول مستند است درخواست از مردم برای تماس های ویدئویی را به خود مارماهی به طوری که آنها را تا پایان فراموشی انسان

به Sumida آکواریوم واقع در توکیو است که در مواجهه با یک مشکل منحصر به فرد پس از آن بسته درهای خود را به عموم در ابتدای ماه مارس ، آن حیوانات تبدیل شده اند عادت به یک انسان و محیط زیست به عنوان آنها شده اند تا حد زیادی وجود ندارد و در طول دو ماه گذشته. سخنگوی آکواریوم در توییتر نوشت که “وضعیت بی سابقه ای” بود که منجر به برخی از جنبه های منفی غیر منتظره. او گفت: “موجودات در آکواریوم نمی بینید انسان جز پاسداران و آنها باید شروع به فراموش کردن در مورد انسان است. باغ مارماهی در خصوص ناپدید می شوند به شن و ماسه و پنهان کردن هر بار پاسداران منتقل می کند.” این منجر به مشکلات برای پاسداران تلاش برای نگه داشتن یک مسیر از سلامت این حیوانات است.

Representational pics
بازنمودی عکس

مقامات از آکواریوم باید آمد تا با یکی-از-یک-نوع راه حل برای مشکل خود را; آنها درخواست مردم برای تماس تصویری آنها و صحبت کردن با خود مارماهی. سخنگوی درخواست: “اجازه بدهید ما را اضطراری درخواست: می تواند به شما نشان می دهد صورت خود را به باغ ما مارماهی از خانه خود را؟” حدود 300 باغ مارماهی زنده در آکواریوم و اگر آنها حساس طبیعت آنها استفاده می شود تبدیل به انسانی شرکت و به ندرت پنهان در شن و ماسه قبل از این مستند. آکواریوم راه اندازی پنج قرص رو به تانک بنابراین مارماهی علاقه مندان می توانید تماس بگیرید و صحبت کردن با آنها از طریق FaceTime app. مصرف مارماهی,’ طبیعت حساس به حساب تماس گیرنده در حال خواسته به صحبت آرام و نه فریاد. این چهره-نشان جشنواره’ برنامه ریزی شده است برگزار می شود ممکن است از 3 به 5.

پدر بزرگ می دهد و چگونه

کهنه سرباز جنگ جهانی دوم مطرح است عظیم R284 کرور برای کارکنان بهداشتی درمانی در انگلستان

Pic/South Wales Argus, Facebook
عکس/South Wales, آرگوس Facebook

صد ساله تام مور اخیرا با توجه افتخاری ارتقاء به رتبه سرهنگ توسط ملکه الیزابت پس از 100 lap-پیاده روی در باغ خود به جمع آوری R284 کرور برای کارکنان بهداشتی درمانی, درمان COVID-19 بيمار. کاپیتان مور فداکاری ستودنی است به عنوان او دیده می شود با استفاده از واکر برای حمایت از خود را به پایان دور. او به بی بی سی گفت که او احساس “خوب” در پایان راه رفتن. وی افزود: بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از Coronavirus همه گیر شدند, قهرمانان جدید که “سزاوار همه چیز را ما می توانیم به آنها بدهد.”

نخست وزیر بوریس جانسون ستایش مور تلاش های امدادی گفت: “تجسم روح از کشور است.” در علاوه بر این به افتخاری ارتقاء او دوباره او اهدا شد جنگ جهانی دوم دفاع مدال که او تا به حال نابجا قبلا.

که یک پسر تنبل?

Pic/@sparky_minibullterrier, Instagram
عکس/@sparky_minibullterrier, Instagram

Sparky پنج سال mini بول تریر که دوست دارد زندگی زندگی آسان. “Sparky یک پسر تنبل” گفت: او صاحب سیلویو Siamo را بست. وجود دارد, فیلم های خنده دار از Sparky فقط دادن در راه رفتن و دراز کشیدن بر روی زمین به جای. تنبل pup بیش از 95k پیروان.

هنگامی که یک قهرمان همیشه قهرمان

Pic/@MumbaiPolice, Twitter
عکس/@MumbaiPolice توییتر

عرفان خان بود دوباره ویروسی ‘دریک تصویب’ الگوی رفتاری در سال 2017 با AIB. بازیگر فوق العاده در گذشت روز چهارشنبه در حالی که برای درمان عفونت روده بزرگ. پلیس بمبئی پرداخت ادای احترام اتصالات به خان tweeting در یک الگوی رفتاری از او با عنوان “Re-الگوی رفتاری-برینگ عرفان…”

(همین حالا) بود خود باربر

(Don't) be your own barber

به عنوان سالن و آرایشگاه باقی می ماند بسته در طول این مستند بسیاری از مردم با توسل به برش موی خود را و یا درخواست یک دوست برای انجام این کار و در نتیجه خنده دار و در خانه موهایشان. یک کاربر در توییتر @badgirlkiki ارسال شده تصاویری از شریک زندگی خود را با عنوان: “من مرد قرنطینه محو شدن است.” در این پست-برش عکس می توانید ببینید که از شریک زندگی خود را سر و ناهموار به پایان برسد و بیشتر در سایه مشهود است. حتی پس از, صدای جیر جیر خود را raked در بیش از 2,02,000 را دوست دارد. عکس/Splitpicks.انگلستان

مرد شگفتی مادر خود را با یک همسر

Representation pic
نمایندگی pic

یک مرد هندی از شهر Ghaziabad Guddu پا از خانه خود را به گرفتن برخی از مواد غذایی. مادرش شوکه شده بود به عنوان او با یک عروس, در دو, Savita. او خواسته شده بود برای تخلیه او اجاره خانه در دهلی نو باعث او را به او را به خانه خود را.

خواب مانند دریک در یک R3 کرور تشک

زمانی که Architectural Digest magazine برجسته کانادا رپر دریک عمارت در تورنتو خود را از تشک شد و صحبت از شهر. قرار دادی تشک است که شرکت سوئدی Hästens دوم-ترین-گران قیمت تشک. در آن طول می کشد تشک کارشناسان 600 ساعت را به یکی.

پازل علاقه مندان به خود را دریافت ماهواره ،

Pic/Kodak.com
عکس/کداک.com

کداک که به تولید دوربین-محصولات مرتبط راه اندازی عظیم اره منبت کاری اره مویی پازل ساخته شده از 51,300 قطعات به تازگی. این اقدامات 28.5 پا توسط 6.25 ، نه تنها پازل تقاضا مقدار زیادی از فضای آن خواسته است که به شما پرداخت حدود,R38, 000 برای به دست آوردن آن است. از آن شده است به تقسیم 27 تصاویری از نشانه های معروف از سراسر جهان است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im