خرید رپورتاژ

Snowpiercer وب سری تریلر: آیا شما آماده برای این ترن هوایی سوار ؟ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 14, 2020, 15:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Snowpiercer داستان چه اتفاقی می افتد در صورت شدید نابرابری – که کسانی که تحت ستم در تمام طول زندگی خود در نهایت تصمیم به گرفتن سرنوشت خود به دست خود.

A still from Snowpiercer

هنوز هم از Snowpiercer

باز تریلر با اعلام “توجه همه مسافران, آقای, Wilford می خواهم به آدرس شایعات از اختلالات در دم. اجازه دهید من به شما اطمینان دهم, امنیت خود را به بالاترین اولویت ما است. منظور ترمیم خواهد شد” ما می دانیم که این سوار قطار در حال رفتن به چیزی جز صاف است.

Snowpiercer می گیرد هفت سال پس از سقوط از جامعه با توجه به جهانی فاجعه آب و هوا. همه باقی مانده از زندگی انسان در حال حاضر زندگی روی عرشه کشتی عظیم Snowpiercer یک perpetual-motion آموزش مداوم گردان یخی سطح زمین است.

قطار دستور داده شده است که با توجه به یک کلاس سیستم با نخبگان, زندگی عجیب, زندگی در جلو اتومبیل و فقر زده طبقات پایین ساکن دم در کثیف شرایط.

سازمان دیده بان تریلر از Snowpiercer زیر:

Snowpiercer داستان چه اتفاقی می افتد در صورت شدید نابرابری – که کسانی که تحت ستم در تمام طول زندگی خود در نهایت تصمیم به گرفتن سرنوشت خود به دست خود. پر از تعلیق و رمز و راز و اقدام بی امان Snowpiercer شیک و به موقع داستان چگونه انسان را مجبور به عمل در یک دنیای وارونه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود مقاله رایگان