Smriti خناس در از دست دادن وزن بارداری پست: آسان تر بود برای من به عقب بر گردیم به شکل خیلی زود

Smriti خناس در از دست دادن وزن بارداری پست: آسان تر بود برای من به عقب بر گردیم به شکل خیلی زود – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020, 13:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Smriti Khanna که شد مادر افتخار ماه گذشته در مارس صحبت می کند در از دست دادن وزن پست بارداری و چگونه از آن آسان بود برای او را به عقب بر گردیم به شکل!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Smriti Khanna

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Smriti Khanna

Smriti Khanna یکی از دوست داشتنی ترین افراد مشهور در تلویزیون و رسانه های اجتماعی. یکی از موفق ترین و محبوب را نشان می دهد توسط Meri Aashiqui Tum Se Hi, که همچنین ستاره دار او شوهر, Gautam Gupta. این زن و شوهر شد افتخار پدر و مادر یک نوزاد دختر در 15 آوریل و نام او Anayka. اگر شما بازدید از بازیگر’ Instagram حساب آن را پر شده با برخی از تصاویر دوست داشتنی از نوزادان.

صحبت کردن در مورد از دست دادن وزن پست بارداری او خناس در مصاحبه با BollywoodLifeساخته شده برخی تعجب آور وحی است که ممکن است الهام بخش بسیاری از زنان دیگر بیش از حد. او گفت: “من فقط می خواهم بگویم که من سخت کار می کرد تا آنجا که من قدردانی برای آن. بنابراین من نمی خواهم به را آنقدر اعتبار برای آن است. اما بله من بدن من ژنتیک آنها را به رفتار در یک راه خاص و آن را آسان تر برای من به عقب بر گردیم به شکل خیلی زود.”

شوهر او Gautam همچنین افزود: “او کار نکرده خیلی سخت است. آن را فقط 10 ، 000 قدم. منظور من این چیزهایی که مردم باید به طور کلی انجام دهید و این چیزی است که او به دنبال صادقانه میگویم. او صحبت شده است به بسیاری از دوستان که در حال زندگی در کشورهای مختلف و آنها می گویند که آنها در حال انجام Zumba dance n تمام زمانی که باردار هستند.”

Khanna همچنین صحبت در مورد این اسطوره را که سرخپوستان را در مورد بارداری و گفت: “بله مردم در خارج از کشور آنها را رفتن آنها Zumba dance آنها شنا کردن به طور منظم. در هند, من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از اسطوره ها که لحظه ای که متوجه کسی است که آنها می گویند شما فقط خوردن و روی تخت است که به راه راست رفتن در مورد آن. بنابراین شما باید بسیار فعال و شما باید فقط خوردن مواد غذایی مغذی و حتی اگر شما خوردن آشغال قبل و چربی است.”

در صورتی که شما از دست رفته آن را در اینجا ارسال بازیگر مشترک با طرفداران خود در Instagram که نشان داد او الهام بخش تحول:

ما امیدواریم که برای دیدن تصاویر بیشتر از دوست داشتنی خود را و شایان ستایش munchkin به زودی!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>