Smriti Irani پست ها را ترک خواهد کرد شما احساس دلتنگ

Smriti Irani پست ها را ترک خواهد کرد شما احساس دلتنگ – اخبار

انتشار: May 20, 2020, 15:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

او یک زن و شوهر از تصاویر که فقط در قرن 20 از بچه ها که مربوط به.

Smriti Irani

Smriti Irani

IraniSmriti Irani رسانه های اجتماعی پست به راحتی با رجعت گرم, عکس از خانواده و الگوهای رفتاری!

در این زمان او همه ما را دلتنگ با Instagram داستان. او یک زن و شوهر از تصاویر که فقط در قرن 20 از بچه ها که مربوط به.

اولین تصویری که او از یک سفید-کفش بود که جلا داد. اگر شما به دقت نگاه کنید, شما متوجه خواهد شد که این همان کفش هایی که پوشیده بودند توسط هر کس در طول روز مدرسه. او زیر نویس تصویر “کیسکو yaad hai? (که می یاد؟)”

Irani

دومین تصویر از تلفن ثابت با شماره گیری دور و گیرنده نگهداری می شود. در آن روزها این تنها راه برای جلوگیری از تماس های دریافتی. متن در این تصویر به عنوان خوانده شده “چگونه ما مسدود شده و مردم در 1980s.”

Irani

سومین تصویر از یک کاست پلیر با کاست حلقه گیر کرده در آن است. عنوان از این تصویر به عنوان خوانده شده “جوانان امروز هرگز می دانم که مبارزه ما.”

Irani

آخرین تصویر از داستان نشان داد که رسیدگی به آن بود که با استفاده از رول ماشین ویندوز را قبل از آن جایگزین شد با یک دکمه.

احساس دلتنگ نشده است ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>