با شدت بهم زدن غوطه دادن! Michael Jordan را در تلویزیون مستند است به یک ضربه با طرفداران NBA

با شدت بهم زدن غوطه دادن! Michael Jordan را در تلویزیون مستند است به یک ضربه با طرفداران NBA – ورزشی

به روز شده: Apr 29, 2020, 08:34 IST | AFP | نیویورک

این پروژه را برای پخش در ماه ژوئن هنگامی که NBA نهایی برنامه ریزی شده بودند اما زمانی که برنامه های ورزشی محو شد با توجه به جهانی ویروس همه گیر ESPN پیشرفته تاریخ انتشار

Michael Jordan

مایکل جردن

جدید مایکل جردن مستند تلویزیونی تبدیل شده است یک ضربه سر و صدا برای طرفداران NBA که امیدواریم از تماشای پلی آف این روز بود scuttled توسط coronavirus بیماری همه گیر. “آخرین رقص” جزئیات حرفه ای NBA افسانه که منجر شیکاگو بولز به شش عنوان در 1990s با نسخه های سه و چهار از 10-بخش حماسه برنامه تلویزیونی در روز یکشنبه. آن بالا ESPN برنامه تلویزیونی در تبلیغ باارزش 18-به-34 جمعیتی پس از تعطیل از ورزش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در همه 6.1 میلیون نفر تماشا باز کردن قسمت در ایالات متحده ساخت مستند توییتر بالا روند موضوع و ESPN تماشا ترین برنامه اصلی از این شبکه شروع به تولید چنین نشان می دهد که 16 سال پیش. به طور متوسط 5.9 میلیون بیننده آخرین قسمت پخش شده در آمریکا در روز یکشنبه. “آخرین رقص” مخلوط قبلا unaired پشت صحنه فیلم های گرفته شده توسط دوربین های ویژه خدمه با گاو در طول 1997-98 قهرمانی NBA اجرا با بازگویی اردن داستان شگفت انگیز از جوان خود را روز به شیکاگو شگفت انگیز سلسله اجرای شش 1990s NBA عناوین.

این پروژه را برای پخش در ماه ژوئن هنگامی که NBA نهایی برنامه ریزی شده بودند اما زمانی که برنامه های ورزشی محو شد با توجه به جهانی ویروس همه گیر ESPN پیشرفته تاریخ انتشار. اردن مستند فیلمهای موفقیت به نظر می رسد به احتمال زیاد به جرقه پروژه های مشابه است. کوبه برایانت لس آنجلس لیکرز ستاره که در ژانویه هلیکوپتر سقوط کرده بود شخصی دوربین خدمه دنبال او را در سراسر طول خود را نهایی NBA فصل ESPN گزارش هفته گذشته اشاره است که در پشت صحنه فیلم می تواند تبدیل به بخشی از یک برایانت, مستند.

برایانت یک پنج بار قهرمان NBA گل 60 امتیاز در نهایی بازی NBA در سال 2016 که دربسته در محیط بدترین فصل لیکرز تاریخ در 17-65. Dwyane Wade عضو 2008 ما المپیک “از گرو در اوردن تیم” که برنده پکن طلا پس از یک سال 2004 برنز در آتن می گوید: او در حال حاضر در حال اجرایی تولید یک فیلم مستند در مورد که مجموعه ای از NBA استعداد.

طولانی نفرت

ESPN پخش شده بحث نشان می دهد در مورد این مستند پس از telecasts, با چهار قسمت در مورد اردن طولانی نفرت از دیترویت پیستونز منتهی به جمعه مصاحبه با سابق دیترویت ستاره Isiah Thomas ویژه در مورد پیستون snubbing بولز پس از بازی handshakes زمانی که شیکاگو جاروب مدافع عنوان قهرمانی از سال 1991 برگشتی.

“من نفرت آنها” اردن گفت: در فصل چهارم مستند. “و که نفرت حمل و حتی به این روز است.” توماس بود نه انتخاب به عنوان یک عضو از سال 1992 بارسلونا آمریکا مدال طلای المپیک “تیم رویایی” — NBA all-star صف که ویژه اردن-و توماس گفت: در ESPN گفت امیدوار است که از دست دادن گیری نبود به همین دلیل او را نمی های تاریخی صف.

“اگر من بخشی از تیم رویایی که گذشت از احساسات برای تکان دادن کسی را دست من نا امید امروز از من در آن زمان که من انتخاب” توماس گفت. “من پرداخت قیمت سنگین. اگر که لحظه ای به معنای من انتخاب شده بود و در تیم رویایی چون از آن لحظه که مضر. که بریدگی های عمیق است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>