Skymet اعلام ورود موسمی بیش از کرالا آی متفاوت

Skymet اعلام ورود موسمی بیش از کرالا آی متفاوت – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 18:51 IST | PTI | دهلی نو

شروع موسمی بیش از کرالا علائم شروع از چهار ماه فصل بارانی در کشور

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

دهلی نو: جنوب غربی موسمی وارد شده در کرالا قبل از آن شروع برنامه خصوصی آژانس Skymet آب و هوا در روز شنبه اعلام کرد اما هند رسمی پیش بینی آی گفت: شرایط هنوز آماده اعلامیه.

Skymet مدیر عامل شرکت آب و Jatin سینگ گفت: همه شرایط مانند بارش Outwave Longwave تابش (OLR) مقدار و سرعت برآورده شده است برای اعلام ورود موسمی جنوب غربی بیش از کرالا.

“#جاستین جنوب غربی #Monsoon2020 در نهایت وارد سرزمین اصلی هند #موسمی وارد کرالا قبل از شروع واقعی تاریخ است. همه شروع شرایط از جمله بارش OLR مقدار سرعت در حال ملاقات کرد. در نهایت 4 ماه جشنواره آغاز می شود برای هند. #HappyMonsoon (sic)” خصوصی پیش بینی است.

شروع موسمی بیش از کرالا علائم شروع از چهار ماه فصل بارانی در کشور است. این کشور را دریافت 75 درصد بارش از ماه ژوئن تا سپتامبر است.

Skymet پیش بینی کرده بود که موسمی خواهد رسید کرالا در 28 ماه مه با یک خطا حاشیه از به اضافه یا منهای 2 روز. در حالی که هند هواشناسی بخش (آی) گفته بود موسمی را شروع بیش از کرالا در ژوئن 5, چهار روز پس از آن عادی شروع تاریخ.

اما در اوایل این هفته اعلام کرد: “این یک چرخه گردش خون در خلیج بنگال کمک خواهد کرد که در پیشرفت موسمی و آن را می تواند به کرالا در ژوئن 1, طبیعی خود را شروع تاریخ.

آی مدیر کل Mrutunjay Mohapatra گفت: شرایط هنوز هم حق اعلام شروع موسمی بیش از کرالا. با توجه به آی هستند که عمده شرایط برای اعلام شروع موسمی.

این اولین بار است که پس از مارس 10, 60 درصد از 14 ایستگاه های آب و هوا — Minicoy, امینی تریواندروم Punalur, Kollam, Allapuzha, Kottayam کوچی تریسور آب, تهلسری Kannur, Kudulu و منگالور — گزارش بارندگی 2.5 mm) و یا بیشتر برای دو روز متوالی شروع بیش از کرالا اعلام خواهد شد و در روز دوم.

دوم این است که عمق westerlies باید حفظ شود تا 600 hectopascals (hPa) و سوم Outwave Longwave تابش باید زیر 200 وات در هر متر مربع (wm-2).

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de