خرید رپورتاژ

جمجمه شکن چالش: چرا از آن است که به نام خطرناک روند ؟ – اخبار

به روز شده: فوریه 17, 2020, 18:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

همچنین شناخته شده به عنوان دام پرش چالش انگیزه این روند این است که بازیکن به سقوط در وسط پشت

A screengrab from a video posted by Nicole Wang on Twitter

یک screengrab از یک ویدیو ارسال شده توسط Nicole وانگ در توییتر

جدید و عجیب و غریب به چالش تبدیل شده است محبوب در میان جوانان به نام “جمجمه شکن چالش’. به عنوان عجیب و غریب و خطرناک آن را به عنوان برای تلفن های موبایل چالش مشترک در Infinite برنامه شامل دو نفر پس از پریدن که یک سوم شخص ایستاده بین آنها جهش بیش از حد. فقط به عنوان سومین فرد میپرد و دو نفر دیگر از مردم که ضربه پای او باعث او را به سقوط بر روی پشت خود را.

همچنین شناخته شده به عنوان دام پرش چالش انگیزه این روند این است که بازیکنان را به سقوط در وسط پشت خود را. گفته می شود یک روند خطرناک به عنوان بازیکن در حال سقوط می تواند رنج می برند از یک ضربه مغزی و دام سقوط می تواند آسیب خود را به عقب. همچنین به عنوان نام نشان می دهد این بازیکن نیز می تواند دچار آسیب به سر.

این روند دیده می شود بسیاری از نوجوانان در نظر گرفتن چالش و مجروح شدن خود را با بسیاری از والدین خواستار آن کشنده است. بسیاری نگران شهروندان ارسال شده است در مورد چگونه خطرناک این روند است و به همین دلیل جوانان باید خودداری از پس چنین روند.

اینترنت شاهد بسیاری از جمله چالش های عجیب و غریب در گذشته مانند دارچین چالش نمک و یخ چالش و بدنام Kiki چالش که دیدم مردم از یک ماشین در حال حرکت و رقص به رپر دریک آهنگ ‘در احساسات و درگیر شدن در اتفاقات ناگوار است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im