ششمین سالگرد Ek Villain: در اینجا چه Shraddha Kapoor شخصیت عایشه به ما آموخت

ششمین سالگرد Ek Villain: در اینجا چه Shraddha Kapoor شخصیت عایشه به ما آموخت – سرگرمی

انتشار: Jun 27, 2020, 19:27 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shraddha Kapoor تحویل مجموعه ای متنوع از شخصیت های بر روی صفحه نمایش; همه آنها که همیشه به شکل ویژه در ارتباط با مخاطبان

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Shraddha Kapoor تحویل مجموعه ای متنوع از شخصیت های بر روی صفحه نمایش; همه آنها که همیشه به شکل ویژه در ارتباط با مخاطبان است. اما شخصیت عایشه بوده است و یکی از دوست داشتنی ترین یکی از فیلم – Ek Villain, آن را به عنوان نشانه شش سال پس از انتشار آن است. احساساتی بیش از این مناسبت های ویژه در اینجا چرا “عایشه’ به ما آموخت.

Ek Villain

مبارک در هر وضعیت

عایشه همیشه نگاه همه چیز را در راه مثبت و صحیح می دانستند روش برای روشن کردن یک در غیر این صورت کسل کننده در روز. این charcter قوی بود از درون و اجازه نداد هر کاری کسل کننده او بدرخشد. که لبخند به مرگ!

روحیه رایگان

عایشه به ما آموخت که همیشه زندگی به کمال و انجام همه چیز ما همیشه می خواستم برای انجام, فقط مانند یک نفس هوای تازه. شخصیت او کاملا رایگان روحیه و برجسته چگونه آن را به روز ما زندگی می کنند اما ما چگونه زندگی می کنند این روز و این چیزی است که شمارش.

یک دختر با یک کتاب رویاها

او تا به حال یک کتاب رویاهای بودند که نه فقط او بلکه ما زندگی می کردند لیست ما را از طریق آن. برجسته بودن – که در آن او یک زن و شوهر ازدواج نشان میدهد که چگونه سن مهم نیست برای پیدا کردن خود را همراه و همدم واقعی و این عشق است که مهم است. یکی دیگر اینکه چگونه او می خواست برای دیدن یک طاووس رقص در باران و یکی دیگر به او لحظه ای در یک ساحل که دارای آبی شفاف و واضح آب و صحنه مطمئنا در ادامه به معطل شدن در خاطرات ما از این فیلم است.

بی باک

عایشه می دانستند که یک چیز است به مبارزه با همه جنگ او بدون ترس بدون نگرانی در مورد نتیجه نهایی است که در عین حال یکی دیگر از درس زندگی ما باید توجه داشته باشید. بی باک طبیعت نیز به او کمک کرد تا به مبارزه با بسیاری از زندگی جنگ با مطلق سهولت.

پرماجرا

چیز دیگری که عایشه بود بسیار علاقه مند است که ماجراهای نشان میدهد که چگونه زندگی می کنیم زندگی پادشاه اندازه سنگ فرش ما مسیر خود را و مطمئن شوید که برای رفتن بر روی. او معتقد است که در پایان آن ماجراهای که بهترین خاطرات آوردن لبخند بر چهره ما به عنوان ما به عقب نگاه.

دست یاری به همه

ویژگی دیگر این است که ما عاشق این است که چگونه عایشه را علاقه ترین چیزی که برای انجام شده است برای کمک به دیگران در هر راه او می تواند. این کیفیت از عایشه تغییر گورو از یک ادم کش به یک نجیب زاده به عنوان او با او درد و تضمین به جلو و او را از یک مکان تاریک او با چیزی جز مهربانی و عشق. عایشه بود که دست کمک گورو مورد نیاز است.

در واقع عایشه کسی است که موفق به کسب قلب ما و همه موارد بالا دلایل اثبات چگونه Shraddha این شخصیت باقی می ماند اچ بر روی قلب ما. Ek Villain تبدیل به یک کلاسیک باید-سازمان دیده بان فیلم از Shraddha Kapoor, نه فقط به خاطر اینکه از “عایشه” اما این آهنگ ها که همیشه ارائه روح ما با راحتی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK