شش تست مثبت برای Coronavirus در لیگ برتر

شش تست مثبت برای Coronavirus در EPL – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 09:03 IST | AFP | لندن

لیگ برتر است که ارائه این اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف رقابت یکپارچگی و نظارت

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

وجود دارد به عنوان بسیاری از شش تست مثبت برای coronavirus در سراسر سه باشگاه لیگ برتر در روز یکشنبه و دوشنبه این لیگ گفت: در بیانیه ای در وب سایت رسمی خود. لیگ برتر برنامه به راه اندازی مجدد در ماه ژوئن پس از بازی متوقف شد با توجه به جهانی همه گیر. “لیگ برتر امروز می تواند تایید کند که در روز یکشنبه 17 اردیبهشت و دوشنبه 18 مه 748 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19.

“از این شش آزمایش مثبت از سه باشگاه” بیانیه ای در premierleague.com گفت. “بازیکن و یا باشگاه کارکنان که تست مثبت خواهد شد در حال حاضر خود جدا برای یک دوره هفت روز است. “لیگ برتر است که ارائه این اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف رقابت یکپارچگی و نظارت.

“هیچ جزئیات خاصی که به باشگاه و یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط سازمان لیگ برتر به دلیل قانونی و عملیاتی مورد نیاز” آن بیشتر گفت. باشگاه های لیگ برتر موافقت کرده بود شروع به آموزش در گروه های کوچک از شنبه. روز شنبه, بوندسلیگا آلمان بازگشت و به اقدام پس از 65 روز استراحت با توجه به همه گیر. اسپانیا LaLiga نیز با هدف اواسط ژوئن بازگشت.

در همین حال فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) تایید کرده است که همه آن مسابقات از جمله سری آ شده اند بیشتر به حالت تعلیق تا 14 ژوئن در میان جهانی همه گیر. این سری یکی از این لیگ در اروپا است که اعلام نمی زودرس پایان فصل است. فرانسه لیگ 1 تا کنون باقی مانده است تنها یک در میان قاره های پنج لیگ را انجام داده اند تا با پاری سن ژرمن اعلام کرد قهرمانان.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de