سیومانی کوبه ای در ایجاد نمره ارائه وب مورد حمایت علیرضا رحمان، اتکان چتکان

Percussionist Sivamani

سیومانی کوبه ای

ملاقات با لیدیا نادهاسوارام زمانی که دومی پنج ساله بود به رابطه ای گسترش یافت که سیومانی کوبه ای به قلبش نزدیک نگه می دارد. “او یک موسیقی دان فوق العاده، و نوازنده پیانو فوق العاده است. اما وقتی شروع به شلیک برای اتکان چتکان کردیم، متوجه شدیم که استعداد دیگری برای نشان دادن جهان دارد.» او در مورد این جوان ۱۴ ساله که اولین بازیگری خود را با انتشار وب انجام داد، می گوید.

داستان یک پسر جوان جاه طلب که نبرد همه شانس برای تمرین موسیقی است که طنین انداز با Sivamani، که می گوید فیلمنامه “مطابقت زندگی من داستان”. به عنوان کارگردان موسیقی، از این رو هیچ سنگی را باز نماند تا پیشکش را زنده کند و در آرایه ای از هنرمندانی مانند آمیتاب باچان، هاریهاران، سونو نیگام، همسرش رونا سیومانی و اوترا اونیکرایشنان برای خلق موسیقی متن دست و پا کند.

همان طور که از زمان تحمیل قفل شدن با چند هنرمند بوده است، کوبه ای خود را به رحمت فناوری برای آهنگسازی آهنگ هایش پیدا کرد. اولین تلاش او در انجام این کار برای آهنگ قفل علیرضا رحمان، Hum haar nahi maanenge بود. “مجبور شدم به مهندس صدام زنگ بزنم تا مرا از طریق این روند هدایت کند. در حال حاضر ، من می توانم جلسات طبل من ضبط [با استفاده از نرم افزار دیجیتال]. من همچنین انجام داده اند آنلاین کنسرت با پخش صفحه کلید من. این کمک کرد که ما در همان ساختمان زندگی می کنند، بنابراین ما می توانیم بر روی کنسرت [یکپارچه] کار می کنند. به غیر از آن، من چند [گیگ مجازی] را نیز با رونا انجام داده ام.»

پس از پیدا کردن خود را در میان تغییر به یک خانه جدید زمانی که قفل اعلام شد، Sivamani خوشحال است که حتی اگر آشپزخانه و اتاق نشیمن باطل شد، او تا به حال اتاق موسیقی خود را راه اندازی مناسب است. “حالا، من روی فیلم دیگری کار می کنم که در ماه اکتبر رول می کند. شگفتی های مرتبط با آن وجود دارد.» او به طور گریزان می گوید.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار