آقا اندی رابرتز: مشکل برای بازیکنان برای جلوگیری از استفاده از بزاق به عنوان آن می آید به طور طبیعی

آقا اندی رابرتز: مشکل برای بازیکنان برای جلوگیری از استفاده از بزاق به عنوان آن می آید به طور طبیعی – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 07:14 IST | Harit N Joshi | بمبئی

غرب هند پیس آقا بزرگ اندی رابرتز هشدار علیه استفاده از هر گونه مواد مصنوعی به عنوان یک جایگزین برای بزاق; احساس می کند عرق به اندازه کافی برای درخشش در توپ

India pacer Mohammed Shami applies saliva to the ball during the second T20I against NZ at Auckland in January. Pic /AFP

هند هاي Mohammed Shami امر بزاق به توپ در طول دوم T20I برابر نیوزلند در اوکلند در ماه ژانویه است. عکس /AFP

آقا اندی رابرتز هشدار داد شورای بین المللی کریکت (ICC) در برابر اجازه می دهد هر گونه مواد مصنوعی استفاده می شود بر روی توپ.

شده است وجود دارد بحث در مورد لهستانی موم یا مناسب ماده بودن مجاز کریکت جهان حاکم بدن به عنوان یک جایگزین به بزاق را وادار به نوسان.

این آنیل Kumble-رهبری ICC Cricket کمیته در روز دوشنبه توصیه می شود ممنوعیت بزاق استفاده شده در این توپ به عنوان یک اقدام احتیاطی در هنگام ورزش رزومه پس از COVID-19 همه گیر منحنی تثبیت.

اما استفاده از عرق اجازه خواهد داشت به دلیل آن است که بسیار بعید است که این ویروس می تواند از طریق انتقال آن را به عنوان در هر مورد توصیه های پزشکی دریافت شده از ICC پزشکی کمیته مشورتی سر, پیتر هارکورت.

“این دشوار خواهد بود برای بازیکنان برای جلوگیری از استفاده از بزاق به دلیل آن به طور طبیعی می آید. اگر تعریق مجاز است باید آن را خوب [به نوسان توپ]. اما من به شدت مخالف هر گونه استفاده از مواد مصنوعی در توپ” رابرتز گفت: اواسط روز سه شنبه از آنتیگوا.

رابرتز یکی از جهان ترین ترس پیسرز در اواسط دهه 1970 احساس ICC تشویق خواهد شد توپ دستکاری با اجازه دادن به یک ماده خارجی استفاده می شود.

“ICC در حال رفتن به رشوه دادن با توپ اگر آن را اجازه می دهد تا استفاده از یک ماده خارجی. شما در حال آوردن چیزهای مانند وازلین. شما در حال ساخت آن [توپ دستکاری] حقوقی است که گفت:” رابرتز 69.

عدم اطمینان بیش از بازی از دست داده است در سابق غرب هند سرعت آن. “ما نمی دانیم که چه مدت طول خواهد COVID-19 آخرین. از آن گذشته ممکن است برخی از یک سال و یا برای خر سال است. ما فقط نمی دانم” گفت رابرتز که ادعا 202 درها در آزمون و 87 قربانیان در ODIs.

Andy Roberts
اندی رابرتز

رابرتز تاکید کرد که کریکت همواره یک رودخانه بازی و جدید توصیه خواهد شد که تصویب شده توسط ICC در هیئت مدیره بازی را یک کابوس برای پرتاب کنند. “این همیشه یک رودخانه بازی با بسیاری از قوانین به نفع خود. این قوانین که کاهش این بازی مسخره. بازی رفت و تبدیل به بیشتر و بیشتر ضربه پسند. در حال حاضر این رودخانه دقیقا می داند که در آن توپ خواهد شد تن به تن [با در نظر گرفتن زمینه محدودیت]. من احساس محدودیت های جدید [بدون استفاده از بزاق] بازی را بزرگتر کابوس برای پرتاب کنندگان گفت:” رابرتز.

چندین زمان پیسرز مانند پت کامینز و Ishant Sharma در حال حاضر نیروبخش برای چالش تنظیم جدید عادی نیست استفاده از بزاق در هنگام عمل رزومه. وقتی پرسید که چگونه او را در برخورد با این وضعیت رابرتز گفت: “من به مدت طولانی به پایان رسید بازی کریکت, بنابراین من لازم نیست که به نگرانی بیش از حد در مورد آن. اما من نمی دانم, من نمی توانم تصور کنید.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>