Silverstone به میزبان دو مسابقه در سال 2020

Silverstone به میزبان دو مسابقه در سال 2020 – ورزشی

به روز شده: May 16, 2020, 11:42 IST | AFP | لندن

Silverstone مدیر عامل استوارت پرینگل به بی بی سی گفت که توافق در اصل کرده و با فرمول یک برای برگزاری این مسابقات در مرکزی انگلستان مدار بلافاصله پس از شروع فصل در اتریش.

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

بریتانیا Silverstone مسیر مسابقه را مرحله دو grands جایزه در طول فرمول یک فصل موضوع را به دولت بریتانیا تصویب مدار ستاد گفت: در روز جمعه. Coronavirus شیوع سبب ايجاد اختلال در F1 تقویم با 10 نژادها یا لغو و یا به تعویق افتاد. Silverstone مدیر عامل استوارت پرینگل به بی بی سی گفت که توافق در اصل کرده و با فرمول یک برای برگزاری این مسابقات در مرکزی انگلستان مدار بلافاصله پس از شروع فصل در اتریش.

“من خوشحال هستم که برای تایید Silverstone و فرمول یک درباره توافق در اصل به میزبان دو مسابقه پشت درهای بسته این تابستان” او گفت:.

“با این حال این مسابقه خواهد شد به تصويب دولت به عنوان اولویت ما این است که ایمنی از همه درگیر و انطباق دقیق با COVID-19 مقررات. “من می خواهم برای تشکر از همه طرفداران ما شده اند تا حمایت در طول این و به آنها اطمینان می دهم ما مصمم به انجام همه ما می توانیم به کمک فرمول یک در یک نمایش قرار داده بود.”

بی بی سی گزارش داد که توافق خواهد لولا در دولت به تقدیر بیش از قرنطینه محدودیت. دولت coronavirus بهبود استراتژی سند مجموعه قصد معرفی یک 14 روز در قرنطینه قانون بین المللی برای ورود به جز کسانی که از ایرلند و فرانسه است.

برگزارکنندگان امیدوارند تا شروع فصل با جایزه بزرگ اتریش در جولای 5 پشت درهای بسته, به دنبال یک مسابقه دوم در Red Bull Ring یک هفته بعد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>