پوشش نقره ای: ‘The Last Of Us 2’ شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد اما این ‘س*برت 50th Anniversary Collection’ منتشر شد فقط 12 سال در اوایل


Illustration for article titled Silver Lining: ‘The Last Of Us 2’ Has Been Delayed Indefinitely But The ‘Q*bert 50th Anniversary Collection’ Just Released 12 Years Early

هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت است که این یک دلخراش چند ماه برای طرفداران شیطان سگ فوق العاده محبوب The Last of Us حق رای دادن. در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از اولیه آن مه 29, تاریخ انتشار, توسعه به تازگی تایید کرد که قسمت دوم از این مجموعه را دریافت نامحدود تاخیر به علت ادامه بیماری همه گیر. اما باک تا علاقهمندان به بازی! همیشه وجود دارد یک پوشش نقره ای را به تیره ترین ابرها باران و که قطعا درست امروز به دلیل Gottlieb منتشر شد فقط س*برت سالگرد 50th مجموعه—عظیم 12 سال پیش از آن انتظار آزادی!

تبلیغات

بنابراین نگه داشتن چیزهای در چشم انداز خوانندگان! ما ممکن است فقط زنان بزرگ زمان.

مطمئن شوید که همه ما در حال مرگ به شیرجه رفتن به فصل بعدی از Joel و Ellie داستان اما به لطف این برنامه ریزی تغییر ما را به لذت بردن از صدها یا حتی هزاران ساعت از س*برت‘s امضا مکعب platformer مبتنی بر گیم پلی پوشا دهه از نسخه های پس از آن اصلی 1982 انتشار بازی های آنلاین, همه در یک, خوش تیپ بسته است که هزینه های صرف $59.99. به علاوه این چیزی است که در آینده بیش از یک دهه جلوتر از برنامه ؟ راستش هنگامی که شما ببینید که چگونه واضح از “@!#[email protected]!” dialogue بالن نگاه بیرون آمدن از س*برت کمی لوله منقار شما به سختی به یاد داشته باشید چه Cordycep آلوده به انسان به نظر می رسد!

تبلیغات

چه حتی بیشتر شگفت انگیز است که شما انتظار می رود یک مجموعه تجلیل از 50 سال از س*برت بیرون می آیند گاهی اوقات در 2032. که بیش از دو کنسول نسل از در حال حاضر! و در حالی که آن را ممکن است ماه ها یا حتی سال ها تا زمانی که ما دست ما در ذهن باد آخرالزمانی گیم پلی از The Last of Us قسمت دوم, Gottlieb را ستوده تصمیم به بالا بردن خود را در مجموعه آزادی در این هفته به معنی وجود دارد در نهایت کمی آفتاب از طریق شکستن این بار طوفانی.

ببینید که چگونه است که با این نسخهها کار پارسه? شما برنده شوید و برخی از شما از دست دادن برخی از.

پس به جای نگاه کردن به چه چیزی نه در اینجا در دست ما در این لحظه بیایید نگاهی به آنچه است: ده ها تن از نسخه های س*برت در نفس upscaled 4K رندر. در طیف گسترده ای از عناوین در اینجا امتداد از سال 1985 را س*برت را Qubes برای ColecoVision به فراموش نشدنی س*برت 3 برای SNES و همه چیز را در میان. رک و پوست کنده ما تقریبا خوشحالم که The Last of Us قسمت دوم به تعویق افتاد در حال حاضر. چگونه دیگری را پیدا کنیم و واقعا قصد حفاری به تمام رقص, دارای ذرات ریز متساوی پازل و Uggs?

تبلیغات

پس هیجان زده برای پرش به یک نزدیک به بی نهایت میزان کلاسیک, گیم پلی, گیمر, و به یاد داشته باشید: همه چیز در مورد تعادل!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de