Siddharth Nigam در از سرگیری شلیک: من از دست رفته به علاءالدین را نگاه

Siddharth Nigam در از سرگیری شلیک: من از دست رفته به علاءالدین را نگاه کنید – سرگرمی

انتشار: Jun 29, 2020, 08:50 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Siddharth Nigam با نام مستعار علاءالدین رزومه shoot برای گوشی های سونی SAB علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga

Siddharth Nigam on sets of Aladdin: Naam Toh Suna Hoga. Picture courtesy/PR

Siddharth Nigam در مجموعه علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

سونی SAB را می علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga ایجاد کرده است جایگاه ویژه ای در قلب طرفداران را با یک داستان است که مطلق خانواده سرگرم کننده است. یک ترکیب کامل از یک داستان کلاسیک مخلوط با ناخن جویدن در ماجراهای و دلگرم کننده عاشقانه – نشان می دهد همچنان به نگه داشتن آن مخاطبان رو به صفحه تلویزیون.

طرفداران منتظر تازه قسمت است تمام مجموعه به پایان به عنوان شاخه از سر گرفته اند در حالی که زیر مناسب اقدامات پیشگیرانه به عنوان در هر دستورالعمل گذاشته شده توسط دولت است. Siddharth Nigam با نام مستعار علاءالدین تحت تاثیر قرار گرفته است با اقدامات انجام شده توسط سونی SAB و تولید, خانه, در اینجا این است که چگونه او داده است تا تجربه خود را از روز اول در شلیک کنید.

Siddharth Nigam به اشتراک گذاری تجربه خود را از سرگیری شلیک برای سونی SAB علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga میان جديد ‘عادی’ گفت: “من خوشحال بود که من شنیده ام که شاخه برای علاءالدین Naam Toh سونا Hoga مجموعه را از سر گرفت. تیراندازی در مجموعه دیگر نمی خواهد همان خواهد بود اما ما درک می کنیم که تمام اقدامات انجام شده توسط سونی SAB و تولید خانه در بهترین منافع همه ما در این مجموعه. در حالی که کل تولید و بازیگران هیجان زده به از سرگیری تولید و را تازه قسمت برای علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga, در همان زمان, بهترین اقدامات پیشگیرانه در نظر گرفته شده برای اطمینان از همه ایمنی است.”

Siddharth نشان داد که اقدامات احتیاطی گرفته شده در مجموعه ای از علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga “هنگامی که من به مجموعه ای از لحظه ای که وارد ترکیب تا زمانی که من رسیده تیراندازی طبقه در هر مرحله تا به حال پیشگیرانه و غربالگری کامل مایع فرایند است که به دنبال داشت. من در ابتدا کمی نی نی عصبی اما پس از شاهد اقدامات انجام شده توسط تیم من در حال حاضر اعتماد به نفس به ساقه. کل مجموعه بررسی در فواصل منظم و با پوشیدن PPE مناسب و ماسک و دستکش الزامی است. آن را آسان برای کار در طول روز در PPE مناسب اما من واقعا قدردانی از همه صداقت نسبت به ایمنی. من قدردانی بسیار زیاد نسبت به تیم تولید ما برای چنین بالاترین کیفیت اقدامات ایمنی است که تضمین کند همه خوب بودن.”

صحبت کردن در مورد چالش در حالی که تیراندازی, Siddharth افزود: “این در واقع به چالش کشیدن من انجام من آرایش و حمل یک ضد عفونی کننده با من در همه زمان ها. با پوشیدن یک ماسک و دستکش در همه زمان ها نیز واقعا ناراحت کننده به ویژه هنگامی که شما را به عنوان من نیاز به لمس کردن هر چند دقیقه. من احساس می کنم آن است که همه مسئولیت ها را به اطمینان حاصل شود آنها به نگه داشتن خود را امن است. هنگامی که من در طبقه ارائه صحنه من آن را سخت به انجام است که با توجه کامل بود که من نیز با تمرکز بر حفظ فاصله مناسب از دیگر مردم و پیروی از حق اقدامات حتی در بین عکس.”

Siddharth همچنین افزود: “زمانی که من به این مجموعه پس از یک فاصله طولانی برای یک دقیقه من میخواستم بدونم که اگر من را فراموش کرده اند چگونه عمل می کنند اما من از دست رفته به علاءالدین را نگاه کنید و من هیجان زده به همه بگویم که صبر است در نهایت بیش از علاءالدین به عقب خواهد بود به زودی با ماجراهای جدید برای طرفداران ما.”

در ارتباط باشید به علاءالدین: Naam Toh سونا Hoga تنها در سونی SAB

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de