Siddhant Chaturvedi دانلود آهنگ جدید Dhoop قصیده به COVID-19 مقدم کارگران

Siddhant Chaturvedi دانلود آهنگ جدید Dhoop قصیده به COVID-19 مقدم کارگران – سرگرمی

انتشار: Jun 12, 2020, 12:28 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

با اخیر خود اولین تک Dhoop Siddhant Chaturvedi ایجاد کرده کاملا هم بزنید در میان مخاطبان. آهنگ مثل انتزاعی قطعه زیبا از هنر با روح جوی پرنیان به آن است.

Siddhant Chaturvedi. Picture courtesy/PR

Siddhant Chaturvedi. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

Siddhant Chaturvedi ساخته شده است که علامت خود را به عنوان یکی از مهمترین و چند وجهی بازیگران در فیلم هندی میباشد. با اخیر خود اولین single ‘Dhoop او ایجاد کرده کاملا هم بزنید در میان مخاطبان و حتی برخی از شخصیت های برجسته. آهنگ مثل انتزاعی قطعه زیبا از هنر با روح جوی پرنیان به آن است.

ترانه ای که این بازیگر نوشته شده برای آهنگ در حال چه آن را فراهم می کند با جوهر شاعرانه abstractness با خطوط مانند ‘Safed سی lagti hai ye dhoop’ جایی که او در مقایسه با سفید اشعه های نور به لباس سفید که پزشکان و پرستاران می پوشند که ما بارقه امید در برابر این بیماری همه گیر.

در این خطرناک بار Siddhant آهنگ چیزی است که به ارمغان آورده است نور به مردم در میان تاریکی که همه گیر آورده. آهنگ ‘Dhoop’ است که نه تنها امید بلکه ادای احترام به خط مقدم از کارگران که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر برای ما در خط مقدم به طوری که ما ممکن است ایمن ماندن.

حتی موسیقی تولید شده توسط DAWgeek شد mesmeric و جذب منطبق بر شعر کاملا با اتمسفر پرنیان به آن است. Siddhant شات موزیک ویدیو ترانه از درون چهار دیوار خانه خود را با کمک خانواده خود و آنچه واقعا زیبایی است که موسیقی تصویری است برخی از مسحور شناور شعر و انیمیشن را به خوبی!

مقابله با این بار سنگین دشوار بوده است اما Siddhant را هیبت الهام بخش آهنگ ‘Dhoop’ توضیح می دهد که به مخاطبان چگونه ما هنوز هم می تواند انجام بسیاری برای ایجاد رویاهای ما به حقیقت می پیوندند! در کار جبهه Siddhant دارای پروژه های متعدد در خط لوله به عنوان او را در آینده دیده می شود در “Bunty Aur Babli 2” به دنبال Shakun Batra بعدی با Deepika Padukone و Ananya Panday.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im