خرید رپورتاژ

Siddhant Chaturvedi شاعرانه ‘یادداشت های من’ به زندگی به ارمغان آورد; تیزر Dhup است در حال حاضر! – سرگرمی

به روز شده: مارس 02, 2020, 14:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Siddhant Chaturvedi یک بازیگر است که جدا از بازیگری خود را نیز شناخته شده است به یک نویسنده ماهر

Siddhant Chaturvedi یک بازیگر است که جدا از بازیگری خود را نیز شناخته شده است به یک نویسنده ماهر. او با استفاده از کلمات ساده برای انتقال پیام معنی دار و تاثیرگذار پیام آن چیزی است که باعث می شود شعر او پس relatable. او معمولا سهام خود را شعر خود را در رسانه های اجتماعی در نوشتن شرح تصاویر و خود تصویری پست.

این بازیگر به اشتراک گذاشته جذاب تیزر تصویری با عنوان “Dhup’ در رسانه های اجتماعی. تیزر یک جاذب انیمیشن و موسیقی آرام بخش فراهم می کند که یک ادراک در مورد نور خورشید در آن است. کامل آیه Dhup خواهد بود در حال حاضر!

بازیگر مشترک این تیزر در رسانه های اجتماعی برای طرفداران خود را. Siddhant Chaturvedi استعدادهای واقعا می دانم که هیچ اوراق قرضه و کلام او واقعا درخشش درخشان در این تیزر! Siddhant ساخته شده و اولین بازی خود را در سال 2019 به عنوان Mc شیر در خندقها و پسر شده است را در یک رول از زمان.

در کار جبهه Siddhant آینده دیده می شود در Bunty Aur Babli 2 به دنبال Shakun Batra بعدی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان