به عنوان قفل شروع به کاهش، Siddhant Chaturvedi از سر گرفته کار و در حال حاضر همه مجموعه ای برای شروع تیراندازی برای پروژه بعدی خود را.

سیدهانت چاتورویدی بازیگر گولی بوی از زمانی که این بازیگر اولین بازی خود را بر روی صفحه نقره ای انجام داد، در یک رول بوده است. موفقیت پسر گولی، سیدهانت فیلم های متعددی را با خانه های مختلف تولید بنر بزرگ امضا کرد و یک خط همه کاره در زیر کمربند خود دارد.

به عنوان قفل شروع به کاهش، Siddhant از سر گرفته کار و در حال حاضر همه مجموعه ای برای شروع تیراندازی برای پروژه بعدی خود را.

ریختن مقداری نور در همان، یک منبع نزدیک به سهام بازیگر، “سیدهانت حتی زمانی که ما در قفل بودیم کار می کرد، او تنها جلسات خواندن فیلمنامه انجام می داد و خود را برای زمانی که می توانست دوباره به مجموعه ها برگردد آماده می کرد. او تعهدات قبلی خود را تمام کرد و امروز به گاس سفر خواهد کرد تا شروع به تیراندازی برای فیلم بدون عنوان شاکون باترا کند.»

نیازی به گفتن نیست، برنامه بازیگر مثل همیشه مشغول به نظر می رسد و طرفداران هیجان زده می شوند تا ببینند سیدهانت با پروژه های آینده اش چه چیزی را برای بینندگان به ارمغان می آورد.

در جبهه کار، سیدهانت بعد از آن در Bunty Aur Babli 2 دیده می شود و به دنبال آن شاکون باترا بدون عنوان بعدی که در آن او صفحه نمایش را با دیپیکا پادوکون و آنانیا پاندای به اشتراک بگذارید. سیدهانت همچنین در کمدی ترسناک ‘فون بوت’ که به تازگی اعلام شده است در کنار کاترینا کایف و ایشان خطاب دیده خواهد شد.

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار