Shweta Tiwari, مذاکرات در مورد او برای اولین بار بر روی صفحه نمایش رادیو گیگ

Shweta Tiwari, مذاکرات در مورد او برای اولین بار بر روی صفحه نمایش رادیو گیگ – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Jul 30, 2020, 16:09 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shweta به اشتراک گذاشته و گفت: “من شده اند به رادیو را نشان می دهد و در واقع من حتی به عنوان یک RJ با یک ایستگاه رادیویی محبوب برای تقریبا یک سال.”

Shweta Tiwari

Shweta Tiwari

Shweta Tiwari همیشه به آن همه او را به هر نقش او بازی کرده است بر روی صفحه نمایش. برای آخرین نقش به عنوان Guneet سیککا در تلویزیون نشان می دهد Mere Dad Ki Dulhan, او یک رادیو گیگ که او هرگز قبل از انجام داده اند.

به عنوان در هر مسیر جاری نشان می دهد که مصرف ناراحت کننده که در آن به نوبه خود Guneet دل شکسته است پس از آمدن به می دانم که کهربا ‘هیچ, درام, لطفا”. Guneet بودن قوی دل زن در این نمایش تلاش برای حرکت از تروما و برای منحرف کردن اذهان از واقعیت او پیش می رود و طول می کشد در یک رادیو گیگ. در فرفره او تلاش می کند به اشتراک گذاری داستان خود را از دل شکستگی و فریب برای کمک به زنان دیگر است.

در تیراندازی به همان Shweta به اشتراک گذاشته و گفت: “من شده اند به رادیو را نشان می دهد و در واقع من حتی به عنوان یک RJ با یک ایستگاه رادیویی محبوب برای تقریبا یک سال. من استفاده می شود به انجام یک صبح نشان می دهد. من بسیار هیجان زده بود با باز گشت به عنوان یک RJ در تاریخ نشان می دهد که از آن ساخته شده من زنده رادیو من سوارکار اسب دوانی شدن روز.”

وی در ادامه افزود: “من معتقدم رادیو است که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما است. بود آن ساعت های طولانی در ترافیک و یا در حالی که کار کردن و یا حتی در حالی که انجام روز به روز کارهای رادیویی دهنده خلق و خوی ما. آن را قطعا به موسیقی و همچنین به عنوان RJs’ که خیلی خوب در آنچه انجام می دهند و آنها را چنین شگفت انگیز عفونی انرژی که آنها را به شنوندگان خود را.”

سازمان دیده بان Shweta Tiwari بود یک رادیو اسب دوانی در Mere Dad Ki Dulhan, دوشنبه تا جمعه در ساعت 10 تنها در Sony Entertainment Television.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید