Shweta Pandit و ایوانو Fucci خوش آمدید یک دختر بچه در میان مستند در ایتالیا

Shweta Pandit و ایوانو Fucci خوش آمدید یک دختر بچه در میان مستند در ایتالیا – سرگرمی

انتشار: May 29, 2020, 11:11 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shweta Pandit و ایوانو Fucci را تبدیل به افتخار پدر و مادر یک نوزاد دختر در ایتالیا در میان مستند و جدیدترین مادر در شهر نقده به ابراز شادی و هیجان!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shweta Pandit

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Shweta Pandit

برای uninitiated یکی از فاجعه بار ترین کشورها در طول این Coronavirus بحران شده است ایتالیا. و قرنطینه وجود دارد یک زن و شوهر که به تازگی در آغوش والدین. ما در حال صحبت کردن در مورد بالیوود خواننده Shweta Pandit و شوهر او ایوانو Fucci. اگر چه آنها استقبال والدین در فوریه 8 زن و شوهر احساس آن ممکن است زمان مناسب برای اعلام اخبار.

صحبت کردن بار از هند در مورد آن پاندیت نشان داد در مورد او و آنچه به نام او داده است. “ما به نام او Izana یک نام داده شده به عنوان یک عنوان به نوع و دلسوز پادشاهان در اتیوپی و این بدان معنی است ‘قدرتمند'” گفت: خواننده. او افزود: “آن را احساس نمی کند حق برای به اشتراک گذاشتن ما شادترین اخبار هنگامی که همه چیز در اطراف ما خیلی دشوار است. این COVID-19 بحران در ایتالیا بود بدتر از آن است که در هند در حال حاضر. اما در حال حاضر که این مستند در اینجا این است که تقریبا گرفتن برداشته ایوانو و من تصمیم گرفتم برای به اشتراک گذاشتن شادی ما.”

و همانطور که انتظار می رود او نیز اتفاق می افتد به دور ماندن از خانواده و شیرین از دست رفته آنها. صحبت کردن در مورد آنها او می گوید: “چالش برانگیز ترین بخش این است که دور ماندن از خانواده خود من از طریق بارداری و زایمان. من هرگز فکر نمی کردم که من می خواهم که قادر به مراقبت از یک نوزاد اما من خودم شگفت زده. من یادگیری بسیاری از مادر من از طریق تماس های ویدئویی. من دادو (Pandit Jasraj) هم با من تماس هر روز به ما و ببینید Izana.”

در مورد شما نمی دانم, Shweta شده است بخشی از صنعت بالیوود برای 20 سال گذشته و آواز برای برخی از فیلم های بزرگ مانند Mohabbatein و Kabhi Alvida Naa Kehna. او را نگه می دارد های عاشقانه و تصاویر خیره کننده با شوهر او را در Instagram و این در واقع یک فرصت عالی برای شما به دور از ایتالیا. داشتن گفت که ما نیز امیدواریم این بحران است به زودی و به خصوص در این کشور است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de