Shuttler PV Sindhu می یابد, نقاشی, ‘جالب’ میان مستند

Shuttler PV Sindhu می یابد, نقاشی, ‘جالب’ میان مستند – ورزشی

به روز شده: ژوئیه 27, 2020, 07:49 IST | یک خبرنگار | بمبئی

صحبت کردن با بازیکن تنیس روی میز Mudit Dani در چت نشان می دهد در SportLight بریتیش گفت: او در می یابد آن را جالب برای یادگیری خلاق چیزهایی که نگه داشته او مشغول در میان مستند

PV Sindhu

PV Sindhu

هند بدمینتون ستاره PV Sindhu است که ساخت بسیاری از مجبور شکستن ناشی از COVID-19 همه گیر با یادگیری مهارت های جدید مانند نقاشی, پخت و پز و پخت.

صحبت کردن با بازیکن تنیس روی میز Mudit Dani در چت نشان می دهد در SportLight بریتیش گفت: او در می یابد آن را جالب برای یادگیری خلاق چیزهایی که نگه داشته او مشغول در میان مستند.

سازمان دیده بان ویدیو زیر.

“من شده اند با یادگیری چند چیز است; مانند من رنگ امروزه. من همچنین پخت و پز و پخت. این واقعا جالب است زیرا آن بود که همیشه بدمینتون اما در حال حاضر شما در حال یادگیری چیزهای مختلف است که خلاق است” گفت: جهان شماره 7 که یکی از طرفداران بزرگ از المپیک 2004 مدال طلای Taufik Hidayat چوگان از پشت سر و دو بار قهرمان المپیک Lin Dan سبک از بازی.

Sindhu به یاد می آورد که چگونه یک فن در هنگام ورود او در حیدرآباد از المپیک ریو ارائه شده خود را با یک ماه حقوق برای سوء استفاده در این رویداد بزرگ. “بنابراین دست زدن بود که من به یاد داشته باشید و حتی آن را امروز. نوشتم نامه او و فرستاده او مقداری پول” اضافه شده Sindhu.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید