Shuttler آجی Jayaram است آوردن هنرمند در او را با این آخرین نقاشی در طول مستند


تمام ملت را در خود به انزوا پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21-day مستند به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس

The painting that Ajay Jayaram posted on Instagram

نقاشی که آجی Jayaram ارسال شده در Instagram

هند بدمینتون بازیکن آجی Jayaram است که خود اعتراف سرحال هنرمند Instagrammed این تصویر او رنگ در طول مستند و عنوان آن: “عمامه ، #نقاشی #هنر#artistsoninstagram #ورزشکار#turbanman.”

آجی Jayaram بسیار پرشور در مورد نقاشی و اغلب ابراز عشق خود را برای همان. حتی در خود Instagram رسیدگی خط می خواند ‘ورزشکار حرفه ای و سرحال هنرمند’. آجی Jayaram متولد در چنای در حال حاضر ساکن در شهر بمبئی است.

32-در سال بدمینتون بازیکن بالاترین رتبه آمد و در مارس 2017 (13). او در حال حاضر رتبه در شماره 53 در جهان است. در بدمینتون لیگ برتر Jayaram, بازی های برگزار شده است برای بمبئی راکت.

تمام ملت را در خود به انزوا پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد 21-day مستند به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس است که آمار هند همراه با سایر نقاط جهان است. بسیاری از ستاره های ورزشی در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی به پست خود را در مورد شیوه های روزانه – می شود آن را سرگرمی, کارهای خانگی و یا رژیم های تمرین.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>