Shubho Noboborsho! BCCI جمهور Sourav Ganguly خواسته های طرفداران در بنگالی سال جدید

Shubho Noboborsho! BCCI جمهور Sourav Ganguly خواسته های طرفداران در بنگالی سال نو – ورزشی

به روز شده: Apr 15, 2020, 09:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | کلکته

در ضمن Ganguly مواجه شده است با منحصر به فرد وظیفه رهبری هیئت مدیره از طریق یک دوره زمانی coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف به تمام کریکت

Picture Courtesy/ Sourav Ganguly Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Sourav Ganguly Instagram

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور سابق هند کاپیتان Sourav Ganguly در یکشنبه آرزو پیروان خود را به مناسبت بنگالی سال جدید است.

“Shubho noboborsho” گفت: Ganguly خود را صدای جیر جیر.

به عنوان BCCI جمهور Ganguly مواجه شده است با منحصر به فرد وظیفه رهبری هیئت مدیره از طریق یک دوره زمانی coronavirus همه گیر است و قرار دادن یک توقف به تمام کریکت در سراسر جهان است.

هند صفحه اصلی ODI سری در مقابل آفریقای جنوبی شد به طور نامحدود به تعویق افتاد و پس از اولین مسابقه شسته شد در حالی که در سال 2020 فصل از لیگ چهره قطعیت با توجه به این ویروس نشان دادن هیچ نشانه ای از ناشی.

Ganguly حال گفت که محیط تاریک و دلگیر به نظر می رسد برای همه, ورزش نه فقط IPL. “ما در حفظ و نظارت بر پیشرفت خود را. در حال حاضر ما نمی توانیم هر چیزی می گویند. و آنچه که وجود دارد به می گویند به هر حال ؟ فرودگاه ها بسته مردم در خانه و دفاتر در حال قفل شده است و هیچ کس می تواند در هر نقطه. و به نظر می رسد این است که چگونه آن را برای رفتن به تا اواسط مه” Ganguly گفت: New Indian Express.

“جایی که شما می کنید بازیکنان از کجا بازیکنان سفر. آن را فقط ساده حس مشترک است که در این لحظه هیچ چیز به نفع هر نوع از ورزش در هر نقطه در جهان فراموش IPL.”

BCCI در حال حاضر به دنبال در اکتبر-نوامبر پنجره به برگزاری لیگ, اما این فقط اتفاق می افتد اگر جهان T20 است به تعویق افتاد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de