خرید رپورتاژ

Shubh منگل Zyada Saavdhan بازیگر Jitendra همه میاد برای Bappi Lahiri – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: Feb 12, 2020, 17:46 IST | سرپرستان | بمبئی

Developerworks شده است بزرگ از Bappi دا و آن را یک رویا به حقیقت می پیوندند لحظه برای بازیگر به اشتراک گذاری این مرحله با او

Shubh Mangal Zyada Saavdhan cast

Shubh منگل Zyada Saavdhan بازیگران

آن را یک رویا-come-true لحظه برای بازیگر developerworks زمانی که او در فضای مشترک با جانباز خواننده Bappi Lahiri در ریمیکس نسخه دومی یاد آهنگ “Yaar bina chain kahaan دوباره”.

نسخه جدید است که در حال حاضر بخشی از آینده فیلم “Shubh منگل Zyada Saavdhan” بازیگران Ayushmann, با پاریس developerworks.

این آهنگ یک آهنگ. این ویژگی Ayushmann, Jitendra, Neena گوپتا Gajraj رائو و Maanvi Gagroo در دهه هشتاد-سبک پر زرق و دیسکو لباس. Bappi Lahiri بیش از حد باعث می شود ظاهر.

صحبت از نسخه اصلی این آهنگ متعلق به آنیل کاپور-آمریتا سینگ starrer “Saaheb” که منتشر شد در سال 1985. به سرحال شماره یک ضربه عظیم پس از آزادی. Bappi دا شد آهنگساز و خواننده از آهنگ.

“آهنگ اصلی بیرون آمد وقتی که من بچه بودم و به یاد دارم در آن از آنجایی که من بچه بودم. رقص در چنین یک آهنگ در فیلم یک رویا به حقیقت می پیوندند لحظه ای برای من و من امیدوارم که مردم از آن لذت ببرید تا آنجا که من. پس از آن بود شیرین از آنیل آقا که او دوست داشت ما آهنگ و حتی توییتی در مورد آن. من نیز عظیمی از Bappi دا و آن را یک رویا به حقیقت می پیوندند لحظه برای من برای به اشتراک گذاشتن این مرحله با او گفت:” Jitendra.

کارگردان Hitesh Kewalya, “Shubh منگل Zyada Saavdhan” یک گی rom-com, است, برنامه ریزی شده برای انتشار در فوریه 21.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su