شریام تهیه کننده دختر برادر واشو بهگنانی دیپاک است. با وجود ارتباط با یک خانواده فیلم، او مسیر خودش را در بی تاون نمودار کرده است.

Shriyam Bhagnani

شریام بهگنانی

شریم بهگنانی پس از انجام نقش های کوچک در باقی ۲ (۲۰۱۸) و باتی گل متر چالو (۲۰۱۸)، بخش پیشتاز در سری وب آینده ناگش کوکونور فرود آمده است. او می گوید: «چیزهای زیادی برای یادگیری و جذب در مجموعه آقا ناگش وجود دارد.» شریام تهیه کننده دختر برادر واشو بهگنانی دیپاک است. با وجود ارتباط با یک خانواده فیلم، او مسیر خودش را در بی تاون نمودار کرده است.

شریام تحت بازیگری گورو بری جان آموزش دیده و به عنوان دستیار در چندین فیلم کار می کرد. او در مورد بحث نپوتیسم می گوید: «عمومیت صنعت به عنوان یک کل ناعادلانه است. اگر با استعدادی، سکوی مناسب را پیدا می کنید. در نهایت، فقط قوانین استعدادیابی.”

شریم بهاگانی نیز در حساب اینستاگرام خود بسیار فعال است، او مدام عکس هایی از زندگی روز به روز خود را برای پیروانش به اشتراک می گذارد. بیو او خواند: «روح مبارک یاد می گیرد که چگونه بهتر عمل کند، تا شخصیت هایم روزی صدایی داشته باشند. [sic]”

همانطور که برای پسر عموهای خود، جکی Bhagnani و Deepshikha Deshmukh در حال حاضر در اسکاتلند، تیراندازی برای تولید آینده خود را بل پایین. در این فیلم آکشای کومار، وانی کاپور، هوما قریشی، لارا دوتا، از جمله افراد دیگر بازی می کنند. این فیلم یک فیلم مهیج جاسوسی به کارگردانی رانگیت ام، تواری است که در دهه ۱۹۸۰ تنظیم شده و برای اکران آوریل ۲۰۲۱ می میله است.

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار