کاهش نرخ تازه COVID-19 عفونت ایجاد مشکل عجیب و غریب برای واکسن توسعه دهندگان

کاهش نرخ تازه COVID-19 عفونت ایجاد مشکل عجیب و غریب برای واکسن توسعه دهندگان – اخبار

انتشار: Jun 11, 2020, 12:56 IST | ANI | لندن

واکسن توسعه دهندگان نیاز به تعداد کافی از افراد آلوده با و بدون علائم گردش خون در جمعیت عمومی — در خیابان محل درمانگاه-برای تست اینکه آیا واکسن محافظت داوطلبان زمانی که آنها در معرض

A researcher works in an Amsterdam laboratory. Pic/AFP

یک پژوهشگر آثار در آمستردام آزمایشگاه. عکس/AFP

کاهش تعداد عفونت های جدید در سابق coronavirus نقاط داغ از جمله انگلیس و چین و بسیاری از سخت ترین-آمار مناطق در ایالات متحده ممکن است یک خبر خوب, البته, اما محققان که در حال عجله برای توسعه واکسن در یک مسابقه جهانی به دفع سرایت ممکن است به صورت یک مشکل بزرگتر با مردم کمتر به تست مواد مخدر. یک محقق از دانشگاه آکسفورد یکی از دورترین پیش با آزمایش های انسانی, بستری به واشنگتن پست که کاهش تعداد عفونت های جدید در این تابستان می تواند یکی از موانع بزرگ واکسن توسعه دهندگان در مسابقه های جهانی به ضرب و شتم ویروس.

واکسن توسعه دهندگان نیاز به تعداد کافی از افراد آلوده با و بدون علائم گردش خون در جمعیت عمومی — در خیابان محل درمانگاه-برای تست اینکه آیا واکسن محافظت داوطلبان زمانی که آنها در معرض. اگر وجود دارد نه شانس زیادی از داوطلبان در حال اجرا به کسی که با این ویروس محققان را مجبور به گسترش تلاش های خود را و به طور بالقوه تعقیب کردن شیوع بیماری در کشورهای دیگر به تأخیر انداختن چشم انداز موفقیت آمیز واکسن.

پاسکال Soriot مدیر اجرایی AstraZeneca — یک-شرکت سوئدی است که همکاری با تیم اول دانشگاه یا دانشکده و گروه و بدست تزریق از 1 دلار.2 میلیارد دلار از دولت آمریکا برای توسعه آن واکسن — به نقل شد در اخیر جلسه که مسیر انتقال اضافه شده یک نوع جدید از فشار زمان. “در حال حاضر مشکل ما تمام خواهد شد و من فکر می کنم که ما در حال اجرا هستند در برابر زمان کمی از آنجا که ما در حال حاضر این بیماری در اروپا در حال کاهش است” Soriot گفت: پست. “خیلی زود این بیماری را شدت کم خواهد شد و آن را تبدیل به دشوار” برای سنجش اثربخشی در یک آزمایش واکسن.

آدریان هیل مدیر Jenner موسسه در آکسفورد و co-رهبر آکسفورد تلاش گفت: “ما در این موقعیت عجیب و غریب مایل covid به ماندن حداقل برای در حالی که کمی. اما موارد در حال کاهش است.” برای مثال در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد شده است به دنبال یک واکسن در “پیچ و تاب سرعت” متصل کردن امکان داشتن چیزی آماده پایان سال است. خواهد بود که بی سابقه feat به عنوان واکسن در گذشته گرفته اند سال یا چند دهه را به بازار است.

گرفتن تایید برای استفاده در ایالات متحده نیاز در مقیاس بزرگ آزمایش های انجام شده در طول چند ماه — به اندازه کافی طولانی برای محققان برای مشاهده اینکه آیا مردم به صورت تصادفی برای دریافت واکسن آزمایشی در حال گرفتن بیمار به طور قابل توجهی کمتر از کسانی که دارونما. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آزمایشات شامل 30,000 داوطلبان و برای ارزیابی چگونه به خوبی یک واکسن است که کار دانشمندان نیاز به حداقل 100 نفر از کسانی که داوطلب می شوند. اگر وجود دارد نه مقدار ویروس در اطراف ضربه که هدف ممکن است دشوار.

اما او بیش از حد اذعان کرد که این دادگاه در حال برنامه ریزی بستگی به ویروس ماندن در گردش است. گیر کرده در میان چنین شرایطی محققان ممکن است مجبور به گرفتن خلاق برای پیدا کردن شیوع آنها نیاز به گزارش رسانه ها بیشتر است. و بنابراین آکسفورد آزمایشی است که تمرکز خود را داوطلب استخدام تلاش در مراقبت های بهداشتی کارگران “را به عنوان آنها را به بالاترین میزان عفونت ویروس” گفت: سارا گیلبرت یک رهبر گروه.

گیلبرت پیشنهاد کرد که به عنوان مستند اقدامات کاسته انتقال در بریتانیا ممکن است دوباره افزایش, ارائه فرصت های بیشتر برای تست این واکسن مردم به عنوان حرکت در اطراف را در خود روز به روز زندگی می کند. اما کشورهای دیگر در اروپا که تا کنون دیده می شود هیچ خوشه از شل شدن مستندات خود را. اگر مورد عفونت در ادامه به کاهش آکسفورد دانشمندان نیز به دنبال فراتر از بریتانیا و اروپا به صورت آزمایشی سایت است. آنها تایید هفته گذشته از تنظیم کننده های بهداشتی از برزیل که در آن ویروس همچنان به افزایش, برای انجام آزمایش وجود دارد که شامل 2000 نفر از داوطلبان.

Fauci گفت: سایت ها در برزیل و آفریقای جنوبی در نظر گرفته شود ممکن برای ما به رهبری محاکمه.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به رفتن با آن پویایی از شیوع بیماری ها و تغییرات است. شما واقعا باید به تلفن همراه و انعطاف پذیر” Fauci به نقل شد.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im