خرید رپورتاژ

Shreyas Iyer بازدید قبل از ازدواج تن; KL راضی, Virat Kohli بیش از حد درخشش در هند 347/4 – ورزشی

به روز شده: فوریه 05, 2020, 12:07 IST | PTI | همیلتون

Iyer knock رنگ و لعاب بود با 11 چهار و شش و همراه با Rahul مشترک 136 اجرا می شود برای چهارمین چوگان به عنوان هند به ثمر رساند 96 اجرا می شود در آخرین 10 اور پس از فرستاده شدن به خفاش.

Shreyas Iyer bats during the One Day cricket international between India and New Zealand at Seddon Oval in Hamilton. Pic/ PTI

Shreyas Iyer خفاش ها در طول یک روز بین المللی کریکت بین هند و نیوزیلند در Seddon بیضی در همیلتون. عکس/ PTI

همیلتون: با استعداد Shreyas Iyer ضربه خود را قبل از ازدواج قرن در حالی که KL Rahul و کاپیتان Virat Kohli انجام شده در فرم خوب خود را به عنوان هند گود بالینی حلاجی تلاش برای ارسال 347 چهار برابر نیوزیلند در اولین ODI در اینجا در روز چهارشنبه. Iyer نشان داد که چرا او در نظر گرفته شده است که چیز بزرگ بعدی در هند کریکت نمره 103 خاموش 107 توپ اول خود را ODI تن است. علاوه بر Rahul خود را ادامه داد بنفش پچ فوق العاده ای شکست نخورده 88 خاموش 64 توپ در حالی که Kohli ساخته شده 51 خاموش 63 تحویل.

Iyer knock رنگ و لعاب بود با 11 چهار و شش و همراه با Rahul مشترک 136 اجرا می شود برای چهارمین چوگان به عنوان هند به ثمر رساند 96 اجرا می شود در آخرین 10 اور پس از فرستاده شدن به خفاش. این بود که پس از تام Blundell ویژه خود را قبل از ازدواج ODI برای کلاه سیاه در حالی که هند به آغاز بکار دو افتتاحیه — Prithvi شاو و Mayank Agarwal. آن چهارم نمونه چنین در تاریخ هند با Rahul-کارون Nair که آخرین جمله جفت در سال 2016 برابر زیمبابوه.

شاو و Agarwal کردم نوبت به شروع سریع اضافه کردن 50 48 توپ برای باز ایستاده است. اما هر دو شاو و Agarwal کاهش یافت و در فضایی از پنج توپ را در هند کاهش یافت و به 54 برای 2. شاو بود که برای اولین بار برای رفتن nicking پشت کالین د Grandhomme (1/41) تحویل در حالی که Agarwal گرفتار شد در نقطه Blundell خاموش Southee (2/85).

آن را به ارمغان آورد Kohli و Iyer با هم و آنها را تحت سلطه وسط اور با 102-اجرای غرفه برای چوگان سوم. آنها مانور زمینه به خوبی نگه داشته و کارت امتیازی تیک تاک به هند عبور از 150 در بیش از 28. Kohli کاهش یافت و در مقابل اجرای بازی به عنوان یک اشتباه از حرکت Sodhi (1/27) رو از طریق خود دفاع کلیپ پا بیخ و بن. Rahul اگر اجازه نداد نوبت از دست دادن هر حرکت او به عنوان smacked شش sixes همراه با سه چهار دست و پا.

اما روز متعلق به Iyer که با وجود خارش شروع کرده بود با عبور 50 66 توپ. هنگامی که او در گذشت 50-اجرای علامت شیک right-hander batted روان به شکاف تا برای اولین بار در قرن 16 ODIs. افسر کاهش یافت و مدت کوتاهی پس از آن گرفتار کردن Southee حتی به عنوان Rahul در زمان کنترل. او خود رسیده نیم قرن خاموش 41 توپ به هند کاسته گذشته 300 در بیش از 47.

Rahul را قتل عام بدان معنی است که نیوزیلند اذعان 191 اجرا می شود در آخرین 20 اور. قیدار Jadhav همچنان بدون شکست در 26 خاموش 15 توپ دوخت 55 خاموش 27 توپ با Rahul.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im