Shraddha Kapoor برای نجات

Shraddha Kapoor برای نجات – سرگرمی

به روز شده: Jul 31, 2020, 13:40 IST | Hitlist تیم | بمبئی

Shraddha Kapoor آن را بر خودش را پرنده به یک دامپزشک متخصص در avians

Picture courtesy/Shraddha Kapoor's Instagram account

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/Shraddha کاپور Instagram account

Shraddha Kapoor که مشتاق به کار برای رفاه حیوانات در حال حاضر ساخته شده یک آغاز است. او nursed یک مجروح کلاغ به بهبود است. این بازیگر در زمان آن را بر خودش را پرنده به یک دامپزشک متخصص در avians. کاپور نیز گرد آوردن حمایت برای مستند باغ وحش ابتکار. پرندگان و حیوانات نباید در قفس اما در زیستگاه طبیعی خود او می گوید:. آن را نیز یک سال پس از او گیاه خوار است.

Shraddha

وقتی که می آید به حفظ و حفاظت طبیعت, بازیگر Shraddha Kapoor واقعا تبدیل به یک چراغ الهام بخش است. زمان و دوباره او مطرح است آگاهی برای جنایات مواجه مادر زمین به خاطر ما انسان ها. داشتن یک قلب بزرگ بازیگر همچنین تلقین کرده تغییرات در درون خود برای حفظ زمین مادر و تلاش برای کمک به مادر طبیعت یا حیوانات ولگرد در هر راه ممکن است. این جهانی حفاظت از طبیعت در روز Shraddha در زمان به رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن برخی از تصاویر که به نمایش گذاشته هیبت الهام بخش کارهایی که او انجام داده برای آمدن به نجات طبیعت است.

او پست شده در عکس با عنوان: “ایجاد تغییرات در درون خودم برای سیاره زمین و طبیعت مادر. شده است با استفاده از بامبو مسواک (به عنوان یک جایگزین برای آنهایی های پلاستیکی) داشتن سطل حمام (برای صرفه جویی در مصرف آب) با استفاده از جایگزین هایی برای تنها استفاده از بطری های پلاستیکی مانند مس و شیشه و بطری های قابل استفاده مجدد. تلاش نیز به نگاه کردن به حیوانات ولگرد تبدیل, گیاهی, گذشته, جولای 21st, از یک سال پیش (چون حیوانات دوستان) من امیدوارم که من در ادامه این سفر از کار خودم به عشق سیاره ما و این حیوانات بیشتر است. [sic]”

واقعا بازیگر است که می خواهد تغییر رخ می دهد وقتی که می آید به بهبود ‘کره زمین’. او الهام بخش همه ما را به انجام همان و بیشتر و مراقبت نسبت به محیط ما زندگی می کنند! در اینجا یک لینک از پست:

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید