Shraddha Kapoor خال خال با بهره گیری از یک دوچرخه سوار با شایعه کمال روهان Shrestha

Shraddha Kapoor خال خال با بهره گیری از یک دوچرخه سوار با شایعه کمال روهان Shrestha – سرگرمی

به روز شده: Jun 11, 2020, 16:07 IST | Hitlist تیم | بمبئی

شده است وجود دارد گفتن در مورد Shraddha کاپور و افراد مشهور عکاس روهان Shrestha برای مدتی در حال حاضر.

Shraddha Kapoor

Shraddha Kapoor

Shraddha Kapoor همواره محتاطانه در مورد زندگی شخصی او. شده است وجود دارد گفتن در مورد او و افراد مشهور عکاس روهان Shrestha برای مدتی در حال حاضر.

به نظر می رسد مانند دو گم شد هر یک از دیگر بشدت از آنجا که به عنوان به زودی به عنوان مستند بود کاسته او کشف شد توسط طرفداران لذت بردن از دوچرخه سواری با Shrestha در حومه شهر. هر دو عینک ماسک کاپور و حتی عینک کلاه برای جلوگیری از جذب هر گونه توجه به عنوان ترک سوار سوار. اگر آنها پوشیده بود کلاه آنها را احتمالا رفته ناشناس.

همچنین بخوانید: ازدواج با افراد مشهور عکاس روهان Shrestha بر روی کارت برای Shraddha Kapoor? در اینجا پاسخ او

هر چند چندین مستند محدودیت ها برداشته شده است, روش سوارکاری, ترک سوار پذیر نیست. شاید این بازیگر از آن غافل شد و متوجه آن شد. او مطمئن ساخته شده او تیم دستور کاشی به گردش تصاویر. اما متوقف خواهد شد که طرفداران از قرار دادن آنها را آنلاین ؟

Shraddha Kapoor with Rohan ShresthaShraddha Kapoor با روهان Shrestha

در این کار جلو, Shraddha Kapoor خواهد بود بعدی دیده می شود در مالنگ 2 یک Mohit Suri فیلم. از سوی دیگر او نیز یک فیلم با رانبیر کاپور در آینده است که به کارگردانی Luv Ranjan. این فیلم عرضه خواهد کرد و در 26 مارس سال آینده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de