Shraddha Kapoor سهام شایان ستایش رجعت تصویر به آرزوی مادرش در روز تولد او!

 • 1/6

  Shraddha Kapoor همراه با خانواده اش بود با بهره گیری از صرف شام در یک رستوران محبوب در Juhu. Shraddha نگاه زیبا در رنگ های آبی و سفید چاپ لباس. همه تصاویر/Yogen شاه

 • 2/6

  Shraddha Kapoor گذشته دیده می شد در دو back-to-back, فیلم, Chhichhore با Sushant Singh Rajput و Saaho با Prabhas. Saaho شد و اولین بازی خود را در جنوب صنعت فیلم. هر دو فیلم را به خوبی در گیشه.

 • 3/6

  Shraddha Kapoor آینده دیده می شود در Remo d’souza را رقاص خیابانی که همچنین ستاره Varun Dhawan, نورا فاتحی در میان دیگران. خیابان رقصنده است که تبلیغ می شود بزرگترین رقص فیلم هند تا به حال. این است Varun و Shraddha فیلم دوم هم پس از 2015 را ضربه فیلم ABCD 2. این فیلم همچنین ویژگی های Aparshakti Khurana و شاکتی موهان در نقش محوری.

 • 4/6

  Shraddha کاپور برادر Siddhanth نیز حضور داشتند شام تفرج در Juhu eatery. اواز یا موسیقی دو نفری که با هم در Haseena Parkar (2017).

 • 5/6

  Shraddha Kapoor نیز به مجموعه متحد با تایگر شروف در قسط سوم از Baaghi حق رای دادن. در اوایل مصاحبه, Shraddha گفت که او هیجان زده می شود بخشی از این فیلم است.

 • 6/6

  Shraddha صحبت کردن در مورد Baaghi 3 زودتر گفت: “من فوق العاده هیجان زده به پشت با Baaghi خانواده است. من تا به حال چنین به یاد ماندنی بودن بخشی از Baaghi و این است که من فیلم سوم با Sajid آقا دوم با ببر و برای اولین بار با احمد آقا. اسکریپت شگفت انگیز است و من هیجان زده می شود بخشی از این فیلم است.”

  در تصویر: Shraddha امواج در عکاسان او به عنوان برگ از رستوران در Juhu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de