Shraddha Kapoor در تغییر عمده از Chhichhore به Baaghi 3

Shraddha Kapoor در تغییر عمده از Chhichhore به Baaghi 3 – سرگرمی

منتشر شده: فوریه 22, 2020, 16:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shraddha Kapoor, آمریکای جذابیت بیش از همه که در آن هر کس با محبت چگونه بازیگر آوردن جدید آواتار با هر یک از پروژه های خود را

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

پس از داشتن یک سوپر موفق 2019 با دو پشت به پشت بازدید با Chhichhore و Saaho سال 2020 به نظر می رسد کمتر هیجان انگیز به عنوان بازیگر میخ حرکت رقص در رقص خود را حق رای دادن و شرکت در Baaghi 3, Shraddha Kapoor, آمریکای جذابیت بیش از همه که در آن هر کس با محبت چگونه بازیگر آوردن جدید آواتار با هر یک از پروژه های خود را.

بازیگران اغلب مجبور به کار برای چند فیلم و از این رو, حقه بازی با شخصیت. داشتن شلوغ ترین 2019 به عنوان او کار می کرد تقریبا 4 فیلم دیگر, Shraddha Kapoor تا به حال یک تغییر عمده با شخصیت او در حالی که در پایان مسن تر بخش در Chhichhore و آغاز شوت Baaghi 3.

صحبت کردن در مورد شخصیت او Siya از Baaghi 3 و شخصیت, تغییر, Shraddha Kapoor سهام “او حرفه ای است که فقط یکی از جنبه های شخصیت من نیست, نقطه کانونی است. Siya است بیعار, چابک ، من فقط به پایان رسید مسن بخشهایی از Chhichhore که خیلی شدید پس از آن فوق العاده بود پریدن رک و بی پرده به این بازی سرگرم کننده فضا است.”

با توجه به Shraddha شخصیت او Siya از Baaghi 3 “صریح و عاطفی با محور شخصیت” او ادعا میکند.

در حال حاضر بازیگر در تبلیغاتی ولگردی و قانونی شکنی و اغلب خال خال با Baaghi 3 شرکت ستاره تایگر شروف. نگه داشتن او را مد بازی در نقطه, Shraddha Kapoor قطعا به ما برخی از عمده اهداف مد با تبلیغاتی لباس.

از تاب داغ آواتار به آوردن, معصوم, دختر کالج, جذابیت, Shraddha است acing هر بخشی از وعده های طیف از داستان های او است که بخشی از حال و از حال به گذشته Baaghi 3 و Chhichhore!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de