Shraddha Kapoor: پدر و مادر من نقش زیادی برای شکل دادن به زندگی من

Shraddha Kapoor: پدر و مادر من نقش زیادی برای شکل دادن به زندگی من – سرگرمی

انتشار: May 21, 2020, 17:31 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shraddha کاپور برنده قلب قطعا به عنوان یک بازیگر بدون شک اما حتی به عنوان یک فرد

Image source: PR

منبع تصویر: روابط عمومی

Shraddha است که قطعا یکی از بهترین بازیگر نقش مکمل زن از صنعت که می تواند در قالب خودش این مورد نیاز است. یکی از مهم ترین صفات از او است که راه این بازیگر است که در فرد راه او فکر می کند و رفتار – چیزی است که همه دوست داشتنی است و ما شاهد شهادت از همان چند بار.

به تازگی این بازیگر زن خواسته شد که در مورد کسی به او به نظر می رسد به یک فرد است که به شکل راه او فکر می کند و رفتار. Shraddha پاسخ داد: “مادر من. من نگاه کردن به او برای کسی که در او است و اینکه او چگونه فکر می کند. در واقع پدر و مادر من نقش زیادی در شکل دادن به دیدگاه من.”

Shraddha یک بازیگر است که همیشه تحویل دفتر جعبه بازدید و بازیگر هرگز به عقب نگاه کرد و همیشه حرکت رو به جلو و با هر پروژه. ما همیشه دیده می شود بهترین اجرا توسط بازیگر شده اند که دوست داشتم و تمام.

Shraddha برنده قلب قطعا به عنوان یک بازیگر بدون شک اما حتی به عنوان یک فرد. بازیگر شگفت انگیز بود 2019 با بازدید مانند Saaho و Chhichhore. 2020 که کمتر ما شاهد رقصنده در خیابان های رقصنده بازی های 3D و یک شورشی در Baaghi 3 و سال آغاز شده و با صدای بلند.

Shraddha است که در حال حاضر جوابی نیامد و در موفقیت Baaghi 3 و دیده خواهد شد در کنار رانبیر کاپور در یک Luv Ranjan کارگردان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de