خرید رپورتاژ

Shraddha Kapoor: آیا چیزی به قرض دادن یک دست کمک – سرگرمی

انتشار: May 06, 2020, 15:36 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Shraddha Kapoor اصرار همه را به انجام کمی خود را در صرفه جویی در جهان ما در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

Shraddha Kapoor. Picture courtesy/PR

Shraddha Kapoor. تصویر حسن نیت ارائه میدهد/روابط عمومی

Shraddha Kapoor واقعا ساخت بسیاری از قرنطینه با صرف زمان با خانواده و دیگر چیزهایی که در خانه است که این بازیگر به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی. در میان این وضعیت Shraddha مجموعه یادآوری برای همه ما بود و خدا را شکر برای آنچه ما داریم و خواستار هر کس به انجام کمی خود را.

اصرار مخاطبان خود به ادامه انجام کمی خود را و یا شروع به انجام کمی خود را در صرفه جویی در این سیاره, Shraddha Kapoor می گوید: “من از همه می خواهیم که همه در یک بسیار خوش شانس شما می دانید این واقعیت است که ما حتی می توانید بررسی ما Instagram لحن در زندگی می کنند. این واقعیت است که ما باید یک تلفن به انجام این کار است. بنابراین من کاملا مطمئن هستم که ما می توانیم انجام دهیم که هر چه کوچک ما می تواند انجام دهد حتی اگر آن است که مقدار کمی ما می تواند کمک به هر علت که ما به آن اعتقاد داریم.”

اضافه کردن بیشتر Shraddha می گوید: “از آنجا که وجود خواهد داشت بسیاری از افرادی که به کمک ما نیاز دارند و من خوشحال می شود بخشی از چیزی شبیه به آن است, به طوری که من می تواند کمک به در someways. پس فقط درخواست کوچک برای هر کس وجود دارد قطعا چیزی به قرض دادن یک دست کمک می کند.”

ابراز قدردانی خود را نسبت به طرفداران خود و مردم در اطراف چه کسی خود را انجام داده اند بیت, بازیگر مشترک “با تشکر از شما خیلی ممنون از همه کسانی که اهدا کرده است.”

Shraddha می داند که چگونه به استفاده از نفوذ خود در این زمان دشوار در راه درست نگه داشتن مردم با انگیزه در سراسر به انجام کمی خود را و همه یادآوری این مسئولیت است. این بازیگر در حال حاضر جوابی نیامد و در موفقیت Baaghi 3 و دیده خواهد شد بعدی در کنار رانبیر کاپور در یک Luv Ranjan کارگردان.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان