خرید رپورتاژ

Shraddha Kapoor عبور 40 میلیون followers on Instagram – سرگرمی

به روز شده: فوریه 06, 2020, 20:21 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

Shraddha Kapoor ایجاد شده است بسیاری از وزوز در سراسر کشور به عنوان او تا به حال به عقب منتشر شده که هر دو تبدیل به مهم box office بازدید

File image of Shraddha Kapoor. Image sourced from mid-day archives

فایل تصویر از Shraddha Kapoor. تصویر منابع از اواسط روز بایگانی

Shraddha Kapoor است که با داشتن شلوغ ترین سال و در اینجا همه همین دلیل است که پس از. با دستکاری بین شلیک به فشردن در خانواده زمان بین سفر, Shraddha انجام داده است و تمام آن را با یک لبخند. بازیگر دیگری به لبخند او به تازگی به عبور 40 میلیون followers on Instagram.

این بازیگر نه تنها relatable تاثیر گذار است اما یکی از فعال ترین بازیگران زن در رسانه های اجتماعی که در آن او نگه می دارد و پیروان خود را در حلقه با زندگی خود را. این لبا بازیگر که زمان و دوباره سهام تصاویر او را حمل عفونی لبخند نگه داشتن طرفداران ارسال شده با طیف پست – از رقص به selfies او تمرین به سبک گل.

Shraddha نگه داشته است و خودش را مشغول پروژه های مختلف. این بازیگر در حال حاضر دیده می شود در Baaghi 3 که در آن او خواهد شد به اشتراک گذاری صفحه نمایش با تایگر شروف.

در اوایل مصاحبه, Shraddha گفت که او هیجان زده می شود بخشی از این فیلم است. Shraddha گفت: “من فوق العاده هیجان زده به پشت با Baaghi خانواده است. من تا به حال چنین به یاد ماندنی بودن بخشی از Baaghi و این است که من فیلم سوم با Sajid آقا دوم با ببر و برای اولین بار با احمد آقا. اسکریپت شگفت انگیز است و من هیجان زده می شود بخشی از این فیلم است.”

با 2020, Shraddha است یک بار دیگر اثبات تطبیق پذیری با نسخه های اخیر رقاص خیابانی 3D که در آن او essayed نقش یک رقصنده و اجرا آن را بی وقفه و در حال حاضر با Baaghi 3 که در آن او را به تصویر بکشد اعتماد به نفس قبل از هرگز دیده می شود شخصیت است که در مجموع badass.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان