نشان می دهد به تماشای اگر شما از دست رفته دوستان خود را در زمان اجتماعی فاصله!

نشان می دهد به تماشای اگر شما از دست رفته دوستان خود را در زمان اجتماعی فاصله! – سرگرمی

به روز شده: May 21, 2020, 09:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

دوستان بخش مهمی از زندگی ما مهم نیست که اگر شما درونگرا یا raving در برونگرا ما تمام دوستانی که به ما کمک کرده تا از طریق بدتر بار در زندگی است.

دوستان بخش مهمی از زندگی ما مهم نیست که اگر شما درونگرا یا raving در برونگرا ما تمام دوستانی که به ما کمک کرده تا از طریق بدتر بار در زندگی است. در زمان های اخیر از اجتماعی که در آن فاصله خود را امن تر برای شما و شما دوستان به نگه داشتن فاصله ما مطمئن هستیم که شما آنها را از دست ندهید! از این رو ما برداشت از پنج نشان می دهد از سری فضایی است که در ادامه به برخی از عمده دوستی اهداف همراه با ارائه ترکیبی از سرگرمی در زمان اجتماعی فاصله!

چهار عکس های بیشتر لطفا!

social-distancing

همه ما تا به حال که در آن روز کار کردم تا بدترین خارج از ما و تمام است که ما نیاز به یک cool-down جلسه بیش از چند (یا بسیاری) نوشیدنی با ما besties. Relatable حد ؟ چهار عکس های بیشتر لطفا! یک چنین نشان می دهد که در آن چهار دختران گرد هم می آیند و به شکل شگفت انگیز این پیوند دوستی در یکی از این مستی escapade. آنها تجربه عشق, خنده, دل شکستگی و دوستی با هم در حالی که داشتن پشت یکدیگر درست مثل دوستان ما. سازمان دیده بان این فوق العاده relatable نشان می دهد در آمازون نخست با آن بسیار در انتظار فصل دوم همه را به راه اندازی در ماه آینده.

دختران خوابگاه

social-distancing

به یاد داشته باشید آخرین باری که شما تا به حال یک sleepover با دوست دختر خود را و چگونه آن را سرگرم کننده بود ؟ حالا تصور کنید به جای یک شب شما را که برای تا زمانی که شما در حال تحصیل و اقامت در خوابگاه. TVF و Girliyapa را دختران خوابگاه شما را در سوار شدن از زندگی خود را با یک کل بسیاری از درام و خنده است که شما به سادگی نمی خواهد بود قادر به گرفتن چشم خود را خاموش روی صفحه نمایش. سازمان دیده بان یک دسته از دختران به طور کامل از پس زمینه های مختلف گرد هم می آیند برای ایجاد برخی از مزخرف و نور دل گفتگوی بورسی که آنها زندگی می کنند خود را به بهترین و بدترین روز در یک خوابگاه.

کلاس 2020

social-distancing

جدیدترین سری وب در این لیست کلاس از سال 2020 توسط ALTBalaji. این آمدن از سن teenage drama شما را به روز کالج که در آن زندگی پر از احمقانه درام و مقدار زیادی از فشار همسالان. این نمایش حول محور یک گروه از نوجوانان و نبرد خود را به عنوان زندگی خود را دریافت interweaved با مواد مخدر و ارتباط جنسی و روابط. وب-سری لود شده است تا با انبوه واقعی موارد از لذت و عشق و خویشاوندی است که این جوانان در روز به روز زندگی.

سفر

social-distancing

اجازه دهید بحث در مورد برخی از #Girlsquad اهداف ، این سفر که در حال حاضر با آن, فصل دوم, داستان 4 دختر که تصمیم به یک سفر با هم. سریع به جلو به برخی از نوشیدنی بعد و این باند از دختران بیدار شدن از خواب در مکان های که در آن آنها حتی نمی یاد داشته باشید بازدید منجر به یک کل بسیاری از اغتشاش و سردرگمی است. با برخی از حوادث جالب با محوریت hangovers و عاشقانه همراه با سفر به پیدا کردن خود در یک سفر شما را متوجه اهمیت داشتن دوستان خوب در زندگی شما. این انجمن نسخه از خماری با همه دختران بازیگران را به شما می خواهید برای برنامه ریزی یک سفر با تیم ملی خود را حق دور.

خوابگاه خیرگی

social-distancing

از آنجا که ما در حال حاضر به شما داده می شود را از خوابگاه زندگی از یک دختر, نقطه نظر, اجازه دهید ما نیز به تماشای این بازی دیوانه کننده-سرگرم کننده سری وب توسط TVF در سرگرم کننده پر از ماجراهای داخل یک پسر خوابگاه. این سری وب را با ما تجربه زندگی یک مهندسی خوابگاه با یک دوز سنگین از طنز است که دیدن ما لبخند از گوش به گوش.

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ یک وان پاپ کورن باز کردن یک بطری شراب و binging در حال حاضر!!!

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>