تیرانداز Apurvi Chandela وعده به کمک Rs 5 لاخ برای مبارزه با COVID-19

تیرانداز Apurvi Chandela وعده به کمک Rs 5 لاخ برای مبارزه با COVID-19 – ورزشی

به روز شده: Apr 02, 2020, 12:18 IST | ANI | دهلی نو

روز چهارشنبه همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) متعهد به کمک Rs 25 لاخ به PM-مراقبت صندوق برای حمایت از مبارزه با کروناویروس تهدید.

Apurvi Chandela

Apurvi Chandela

هندی تیرانداز Apurvi Chandela متعهد به کمک Rs 3 لاخ به PM-مراقبت صندوق در حالی که Rs 2 لاخ به راجستان سانتی متر امدادی صندوق برای حمایت از مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است. “من متعهد به کمک 3 Lakhs به PM مراقبت صندوق و 2 Lakhs به راجستان وزیر ارشد صندوق امداد. هند می خواهد در مبارزه با این بیماری همه گیر. @narendramodi @PMOIndia @ashokgehlot51 @KirenRijiju,” Chandela توییتی.

روز چهارشنبه همه هند فدراسیون فوتبال (AIFF) متعهد به کمک Rs 25 لاخ به PM-مراقبت صندوق برای حمایت از مبارزه با کروناویروس تهدید.

هاکی هند نیز کمک Rs 25 لاخ به سمت PM-مراقبت صندوق. در روز شنبه ساعت نارندرا مودی اعلام کرد که ایجاد نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری (PM-مراقبت) صندوق و به دادگاه تجدید نظر به همه هموطنان برای نشان دادن حمایت خود را برای شود.

روز شنبه هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) به 51 تومان کرور روپیه به PM-مراقبت. کریکت Suresh Raina اهدا تومان 31 لاخ به PM-مراقبت و Rs 21 لاخ به Uttar Pradesh سانتی متر را امداد رسانی صندوق. روز جمعه سابق کریکت هند Sachin Tendulkar به حال اهدا 50 تومان lakh برای کمک به جنگ علیه COVID-19.

با 437 مورد جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته به چوب خط حساب کردن از COVID-19 موارد مثبت در هند به ضرب گلوله به 1,834 در شب چهارشنبه.

تعداد مرگ و میر در کشور به علت COVID-19 افزایش یافته است به 41. تعداد کل موارد در کشور است 1,649. 143 نفر درمان شده است و در حال ترخيص از بيمارستان. یک نفر مهاجرت با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>