شما آناند لذت می برد از دیدن یک نسخه از خودش را در همهمه Paanch’

شما آناند لذت می برد از دیدن یک نسخه از خودش را در همهمه Paanch’ – سرگرمی

انتشار: May 17, 2020, 09:17 IST | سرپرستان |

همهمه Paanch بازگشته است بر روی صفحه نمایش کوچک و بازیگر شما آناند در حال لذت بردن از دیدن جوانتر نسخه از خودش را در طنزهای تلویزیونی.

Hum Paanch

همهمه Paanch

“همهمه Paanch” بازگشته است بر روی صفحه نمایش کوچک و بازیگر شما آناند در حال لذت بردن از دیدن جوانتر نسخه از خودش را در طنزهای تلویزیونی.

“این احساس واقعا خوب است بدانید که پس از نزدیک به 15 سال ‘همهمه Paanch’ خانواده بازگشته است مردم را به خنده که بیش از حد در طول این یک تست مرحله از زندگی. بسیاری از افرادی که در خانه بودند شروع به احساس افسردگی, اما در حال حاضر آنها می توانند همه چیز را فراموش کرده و می باید حداقل 30 دقیقه از سرگرم کننده و خنده با همهمه Paanch “خانواده” او گفت:.

در حال حاضر او نشسته با خانواده اش و تماشای نشان می دهد در Zee TV.

“فقط چند روز به عقب در حالی که تماشای نشان می دهد من و خانواده ام مشاهده شد که من چقدر تغییر کرده پس این نشان می دهد رفت و در طبقه. من واقعا لذت بردن از دیدن جوانتر نسخه از خودم و تمام دیگر co-بازیگران زیرا هنگامی که ما استفاده می شود به ساقه ما نمی تواند دیدن این قسمت. بنابراین در حالی که تماشای نشان می دهد ما به یاد تمام خاطرات خوب قدیمی” گفت: شما که بازی Veena در نشان می دهد.

یک داستان معمولی و در عین حال سرگرم کننده خانواده طبقه متوسط, “همهمه Paanch” حول آناند ماتور همسر دوم خود – بینا ماتور و پنج دختر که دائما در حال توطئه و برنامه های خود را به نوبه خود جهان وارونه است. اضافه کردن بیشتر هرج و مرج و سردرگمی به زندگی خود است و قاب عکس خود را از اواخر که گاهی در مذاکرات به او و nags او در برخی از تصمیم گیری.

او را فراموش کمدی را نشان می دهد دوباره ؟ “بله البته! اگر من پیدا کردن چیزی است که من فکر می کنم خواهد بود توسط مخاطبان پس من قطعا آن را انجام دهد. در واقع ما به عنوان هنرمندان همیشه حفظ و یادگیری برای ما به نویسنده نیاز به نوشتن یک اسکریپت است که قوی است و ما به این اسکریپت بیش از حد” او گفت:.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im