نگه دارید برای کلاه خود را OGN خوانندگان زیرا شما نمی خواهید به این باور! نینتندو طرفداران reeling پس از Kenta Motokura فقط کاهش یافته است یک تکه بزرگ از افسانه هاو روایات قومی در مورد ماریو جهان: به نظر می رسد که حتی اگر ماریو مذاکرات در مورد اینکه, ایتالیایی, تمام وقت او در واقع تنها یک چهارم Sicilian و گذشته خود را با نام والش.

به نظر می رسد مانند ماریو عشق از همه چیز ایتالیا فقط یک کوچولو بیت از یک نشان می دهد.

“از آنجا که آغاز به کار ماریو همیشه یک معامله بزرگ در مورد آینده از یک خانواده ایتالیایی و چقدر خود را میراث به معنی به او اما تنها مادر بزرگ او شد و آنها حتی نمی شد که گفت:” Motokura, شرح در لوله کش معروف معلوم نیست زمينه در طول مصاحبه ای در مورد نینتندو 2020 صف. “او آمریکا عمدتا لهستان و ایرلند و حتی کوچک ایتالیایی در کنار خانواده اش است که مانند نسل چهارم در این نقطه است.”

تبلیغات

“که لهجه فقط یک تظاهر او به تصویب رسید و پس از تحصیل در خارج از کشور در پالرمو” اضافه شدن مکرر سری مدیر.

برای بسیاری از علاقهمندان به بازی این افزایش اطلاعات خود را تغییر دهید کل مفهوم معشوق platforming و ستاره. بدانید که ماریو والش شده است اغراق تربیت خود را با صحبت کردن در مورد چگونه او می خواهد به “حرکت” به ایتالیا روزی—با وجود هزینه های بسیاری از دوران کودکی خود را حضور در یک ایرلندی کاتولیک کلیسا و خوردن استیک-و-کلیه پای بیشتر از لازانیا—آشنایی یک بعد کاملا جدید به شخصیت.

“او حتی حرکت به آن محله در بروکلین بود تا زمانی که او 26” اضافه شده Motokura اشاره کرد که آیکون بازی بزرگ در وستچستر و ظاهرا “معروف خانواده چهار شنبه دستور سس” او همیشه در مورد مذاکرات آمد از یک Emeril Lagasse را ضروری Emeril کتاب آشپزی. “حتی لوئیجی نوع خجالت در مورد آن. او دوست ندارد او را خواستار ماریو پس از آن است که فقط یک نام مستعار است.”

“کامل خود را با توجه به نام Maurice,” Motokura ادامه داد.

در حالی که این اطلاعات در مورد ماریو شخصیت قطعا تکان دهنده است, آن را بزرگ برای گسترش حق رای دادن به جهان است. آن را واقعا کمک می کند تا توضیح دهد که چرا Bowser—یک شخصیت نینتندو تایید کرد که Sicilian به خود هسته را در نظر ماریو به چنین خوار ساختگی. امیدوارم نینتندو ادامه خواهد داد با این جالب افسانه هاو روایات قومی قطره! کسی چه می داند ؟ شاید ما حتی در نهایت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تنش نژادی که آب پز با بیش از بدنام مسابقه جنگ بین وزغ و Goombas.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im