خرید رپورتاژ

تکان دهنده! پسر عموی شاخه 19-ساله در بخش خصوصی بیش از ‘عشق’ – اخبار

به روز شده: فوریه 17, 2020, 14:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | مرتا

پس از مرگ گزارش گفت: قربانی پایدار سه گلوله صدمات یکی در درونی ران دوم در بخش خصوصی و سوم در پشت او در یک نقطه بالای کمر خود را.

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

یک جوان 19 ساله به ضرب گلوله کشته شد مرده در بخش خصوصی در مرتا شنبه شب در یک مورد مشکوک به افتخار کشتن.

به گفته پلیس آنها را به دانستن در مورد این حادثه پس از خانواده به ارمغان آورد و به یک بیمارستان محلی که در آن او اعلام شد مرده در هنگام ورود یک بار از هندوستان گزارش بخوانید. اعضای خانواده در ابتدا سعی در گمراه کردن پلیس با این ادعا آن را به یک “سرقت مسلحانه و قتل”. پلیس گفت که آنها نیز سعی در پاک کردن لکه های خون.

پس از مرگ گزارش گفت: قربانی پایدار سه گلوله صدمات – یک داخلی ران دوم در بخش خصوصی و سوم در پشت او در یک نقطه بالای کمر خود را. مصرف suo motu شناخت از این حادثه پلیس ثبت شده یک مورد در برابر قربانی پسرخاله که گفته می شود متهم اصلی و پدر و مادر او که در حال حاضر در زمان حادثه است. آنها رزرو شده در زیر مربوط به بخش قتل جنایی توطئه و تخریب شواهد این گزارش اضافه شده است.

“وجود دارد بسیاری از لکه های خون در نقطه و کسی تا به حال سعی کردم به آنها را پاک کردن. شکسته النگو نیز بهبود از نقطه ای که نشان از مقاومت قربانی” Avinash Pandey سرپرست پلیس (مناطق روستایی) نقل است گفت: در این گزارش.

او گفت: بدن تبدیل شده بود به طور کامل رنگ پریده نشان می دهد او مرده بود حداقل 5-6 ساعت قبل از پلیس شد و در نهایت هشدار در مورد این حادثه.

اظهارات متناقض از اعضای خانواده نیز پلیس مشکوک. آنها را بازداشت گرفته پس از خانواده در برابر پلیس را به قرار دادن بدن برای postmortem. به گفته پلیس قربانی در ارتباط با جوانان و خانواده او مخالف آن است. دختر پسر عموی او شلیک سه بار در یک چنین رویارویی شنبه شب.

در این گزارش گفت که برادرش پلیس گفت که پسر عموی خود را به ضرب گلوله و کشته شدن دختر در یک inebriated دولت است. او گفت: دختر cousing دوست او و او مست در یک جشن تولد در شب شنبه. “ما در حال حاضر آگاه در مورد امور مربوط به او و او بود که در ادامه آن را در برابر هر کس خواهد شد. او در حضور همه اعضای خانواده” برادر خود را گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان