شعیب ملک مجموعه به اتحاد دوباره با همسر و Sania Mirza و پسر Izhaan

شعیب ملک مجموعه به اتحاد دوباره با همسر و Sania Mirza و پسر Izhaan – ورزشی

به روز شده: Jun 21, 2020, 12:40 IST | یک خبرنگار | بمبئی

شعیب شده در پاکستان پس از آغاز شیوع کروناویروس در حالی که همسر او بازیکن تنیس Sania Mirza و پسر Izhaan شده در هند با توجه به ممنوعیت مسافرت های بین المللی

Shoaib Malik and son Izaan

شعیب ملک و پسر Izaan

پاکستان کریکت شعیب ملک که نقش تنها در T20 فرمت شد و در روز شنبه اجازه برای پیوستن به تیم ملی اواخر در انگلستان به طوری که او می تواند برخی از زمان را صرف با خانواده خود را که او دیده است برای نزدیک به پنج ماه است.

شعیب شده در پاکستان از ابتدای شیوع کروناویروس در حالی که همسر او بازیکن تنیس Sania Mirza و پسر Izhaan یکی شده است در هند با توجه به ممنوعیت مسافرت های بین المللی. 29-عضو تیم ملی پاکستان را ترک در ژوئن 28 برای منچستر اما شعیب اجازه داده شده است برای رسیدن به انگلستان, در تاریخ 24 ژوئیه پس از انگلستان و ولز Cricket Board (ECB) توافق برای ورود به اواخر خود را.

Sann

“بر خلاف بقیه از ما شعیب ملک دیده است و نه خانواده اش فوری برای نزدیک به پنج ماه با توجه به تعهدات و پس از آن مسافرت های بین المللی ممنوعیت پس از COVID-19 همه گیر” PCB اجرایی وسیم خان در بیانیه ای گفت.

“به عنوان محدودیت های مسافرتی در حال حاضر به آرامی کاهش و فرصتی است برای تجدید دیدار خانواده مناسب است که در یک سطح انسانی ما نشان می دهد شفقت به عنوان بخشی از وظیفه ما مراقبت و احترام شعیب درخواست,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im