Shoaib Akhtar: زمان به انسان نه هندو یا مسلمان

Shoaib Akhtar: زمان به انسان نه هندو یا مسلمان – ورزش

به روز شده: Apr 23, 2020, 15:49 IST | سرپرستان | لاهور

قبلا اختر تا به حال دو جنگ جهاني در کسانی که مسئول ساخت coronavirus آلوده کردن انسان و سرزنش چین تنها برای شیوع

Shoaib Akhtar

Shoaib Akhtar

در میان مداوم coronavirus همه گیر است که تحت تاثیر تمام جهان سابق کریکت پاکستان شعیب اختر به خواست مردم برای کمک به یکدیگر افزایش بالاتر از دین و اقتصادی وضعیت.

در یک ویدیو ارسال شده در کانال یوتیوب اختر همچنین درخواست برای کار به عنوان یک “جهانی زور” و پایبند به دستورالعمل های صادر شده توسط مقامات.

“درخواست همه طرفداران در سراسر جهان است. کروناویروس یک بحران جهانی است و ما باید به فکر می کنم به عنوان یک جهانی نیروی بالاتر از دین است. مستند اتفاق می افتد به طوری که این ویروس می کند ، اگر شما در حال انجام تعامل و جلسه در مکان آن را نمی خواهد کمک” اختر.

“اگر شما در حال جمع اوری چیز لطفا فکر می کنم در مورد دستمزد روزانه کارگران است. فروشگاه ها خالی هستند. چه تضمینی هست که شما زندگی می کنند پس از سه ماه ؟ فکر می کنم در مورد دستمزد روزانه کارگر چگونه می خواهد او را غذا ، فکر می کنم در مورد مردم زمان به عنوان یک انسان نه هندو مسلمان. مردم را برای کمک به یکدیگر, جمع آوری کمک های مالی. جلوگیری از احتکار.

“غنی هنوز هم زنده ماندن; چگونه خواهد فقیر برای زنده ماندن ؟ ایمان داشته باشد. ما در زندگی مانند حیوانات زنده مانند انسان است. سعی کنید به مفید لطفا توقف ذخیره سازی مسائل است. آن زمان ما پس از هر یک از دیگر. هیچ وقت به توان ما برای زندگی به عنوان انسان,” او اضافه شده است.

قبلا اختر تا به حال دو جنگ جهاني در کسانی که مسئول ساخت coronavirus آلوده کردن انسان و سرزنش چین تنها برای شیوع.

“من نمی فهمم که چرا شما باید به خوردن چیزهایی مانند خفاش نوشیدن خون و ادرار و گسترش برخی از ویروس در سراسر جهان…من صحبت کردن در مورد مردم چین است. آنها با قرار دادن جهان در خطر است. من واقعا درک نمی کنم که چگونه شما می توانید غذا خوردن خفاش و سگ و گربه. من واقعا عصبانی” اختر گفته بود در اوایل تصویری ارسال شده در کانال یوتیوب.

“تمام جهان در معرض خطر است در حال حاضر. صنعت گردشگری شده است آمار اقتصاد به شدت آسیب دیده و تمام جهان در حال رفتن به سمت یک مستند.

“من در برابر مردم چین اما من در برابر قانون از حیوانات. من درک می کنم این ممکن است فرهنگ خود را, اما این است که بهره شما در حال حاضر آن است که کشتن بشریت است. من نمی گویم شما تحریم چینی ها وجود دارد اما باید برخی از قانون است. شما می توانید در رفتن و خوردن هر چیزی و همه چیز را,” او اضافه شده است.

Coronavirus که سرچشمه در چین در شهر ووهان تاکنون به بیش از 100 کشور آلوده کردن بیش از 3,00,000 مردم و این ادعا بیش از 13000 زندگی می کند.

در پاکستان حدود 800 تایید coronavirus موارد گزارش شده تا کنون در حالی که پنج نفر جان خود را از دست داده اند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>