شعیب اختر رضوی در پاسخ به این افترا کنید بعد تماس آن را از نظر قانونی معیوب خواستار عذرخواهی

شعیب اختر رضوی در پاسخ به این افترا کنید بعد تماس آن را از نظر قانونی معیوب خواستار عذرخواهی – ورزشی

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 13:32 IST | PTI | کراچی

هر چه من گفتم در کانال من بود برای بهبود کریکت پاکستان و به اشاره به هیئت مدیره که در آن نیاز به قرار دادن همه چیز درست است. هر چه من گفتم در مورد رضوی شد بر اساس تعامل شخصی با او” اختر گفت:

Shoaib Akhtar

Shoaib Akhtar

سابق پاکستان سرعت آن شعیب اختر است در پاسخ به افترا متوجه فرستاده شده به او توسط هیات کریکت, مشاور حقوقی Tafazzul رضوی خواستار آن را “قانونی معیوب شایستگی کمتر و misconceived”.

خویی pacer همچنین خواستار عذرخواهی از رضوی به تلاش برای “عموم خفت تضعیف بدنام کردن و تمسخر” او. “هر چه من گفتم در کانال من بود برای بهبود کریکت پاکستان و به اشاره به هیئت مدیره که در آن نیاز به قرار دادن همه چیز درست است. هر چه من گفتم در مورد رضوی شد بر اساس تعامل شخصی با او” اختر گفت.

“نظر من در مورد PCB و آقای رضوی در حال بیان نظر داده در منافع عمومی به نقطه ای از کاستی ها در PCB با امید به بهبود” او هنوز توییتی. رضوی طولانی خدمت مشاور حقوقی هیات کریکت پاکستان فرستاده افترا توجه کنید بعد خود را در کانال یوتیوب سریع کاسه او را به نام “بی منطق” در حالی که نخوری سه سال ممنوعیت های اعمال شده در دور انداخته تست ضربه عمر اکمل. اکمل ممنوع شد برای عدم گزارش فاسد روش.

رضوی خواستار عذرخواهی بی قید و شرط و جبران خسارت از 10 میلیون تومان به اهدا به خیریه. اما اختر شده است مبارز اصرار او مبارزه خواهد کرد در این مورد. PCB در حالی که صدور بیانیه ای بر اختر تصویری و به شدت rebuking او همچنین روشن ساخته است که رضوی تا به حال در زمینه اطلاع در ظرفیت شخصی. سریع کاسه دارای یک میل شدید برای وارد شدن به مجادلات. او به تازگی برانگیخته تیز پاسخ از سابق هند بازیکنان زمانی که او پیشنهاد یک مسابقه خیریه بین پاکستان و هند به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در شبه قاره.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im