Shoaib Akhtar: من کشته ام وسیم اکرم (ص) اگر او از من خواست برای انجام تبانی در

Shoaib Akhtar: من کشته ام وسیم اکرم (ص) اگر او از من خواست برای انجام بازی-رفع – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 13:29 IST | سرپرستان | لاهور

این راولپندی اکسپرس همچنین تشکر اکرم (ص) برای حمایت از او در طول روزهای اولیه خود cricketing حرفه ای

Shoaib Akhtar

Shoaib Akhtar

سابق پاکستان بادپا شعیب اختر ساخته خیره کننده ادعا می کنند گفت: او را گرفته اند وسیم Akrams زندگی اگر دومی ساخته شده یک رویکرد در مورد تبانی در.

“من از تماشای چند بازی از 1990s شروع شد و من شگفت زده برای دیدن چگونه وسیم اکرم (ص) کردم و پاکستان از طریق غیر ممکن است موقعیت خود را با درخشان بازی بولینگ” کریکت پاکستان به نقل از اختر عنوان کرد و گفت در طول یک تلویزیون نشان می دهد.

“من می گویند آن را بسیار واضح است که اگر وسیم اکرم (ص) بود و از من خواست برای انجام تبانی در, من می خواهم که او را نابود و یا حتی او را بکشند. اما او گفت: هرگز چنین چیزی به من,” او اضافه شده است.

این راولپندی اکسپرس همچنین تشکر اکرم (ص) برای حمایت از او در طول روزهای اولیه خود cricketing حرفه ای.

“من با او به مدت هفت تا هشت سال و من نقل قول می تواند بسیاری از موارد که در آن او به من پوشش با در نظر گرفتن مسئولیت چیدن بالا-سفارش درها در حالی که خروج دم اندرز به من گفت:” 44 ساله.

“او حتی به من اجازه کاسه از من ترجیح بولینگ حتی اگر او تا به حال مقدار زیادی بیشتر درها که من,” او اضافه شده است. اختر به نمایندگی از پاکستان در 46 آزمون 163 ODIs و 15 T20Is که او در آن scalped 178, 247 و 19 درها بود. رسول اکرم (ص), از سوی دیگر, بازی های برگزار شده 104 آزمون و 356 ODIs که او در آن صعود 414 و 502 درها بود.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im