شیوا Keshavan: دکتر من دوستان باید بدانند Coronavirus

شیوا Keshavan: دکتر من دوستان باید بدانند Coronavirus – ورزشی

به روز شده: May 15, 2020, 08:42 IST | Jasvinder Sidhu | بمبئی

“پزشکان در ایتالیا هستند و در خط مقدم از یک وضعیت است که نسبت به یک جنگ منطقه. بسیاری از پزشکان از جمله دوستان من آلوده شده است به عنوان آنها در برخورد با این جریان از بیماران” گفت: شیوا

Shiva Keshavan

شیوا Keshavan

شش-زمان المپیک زمستانی شیوا Keshavan در هند پس از شاهد تاثیر مرگبار Coronavirus از محدوده نزدیک در ایتالیا است که شاهد 250 مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته. این Luge پدر خلبان است از کرالا و مادرش ایتالیایی است.

“پزشکان در ایتالیا هستند و در خط مقدم از یک وضعیت است که نسبت به یک جنگ منطقه. بسیاری از پزشکان از جمله دوستان من آلوده شده است به عنوان آنها در برخورد با این جریان از بیماران” شیوا برنده 10 مدال گفت: اواسط روز در روز شنبه.

“برخی از بیماران جوانتر نشان نمی دهد علائم و این خطر وجود دارد از ‘سالم’ حامل.”

دانشگاه فلورانس فارغ التحصیل از ایتالیا بازگشت و در ماه گذشته. “در ابتدا, آن را [اخبار از شیوع] مواجه شد با جدا علاقه و نگرانی کمی از افراد مبتلا به مراتب دور در یک کشور دور. وجود دارد هیچ نمایش فیلم در بمبئی زمانی که من آمد در عنوان خبری بود و نه ویروسی’ نشده است. اولین بار من در سراسر یک متوسط غربالگری و مصاحبه در Kannur فرودگاه در کرالا حتی اگر آن را یک پرواز داخلی.

“کرالا به نظر می رسد بیشتر فعال در برخورد با این وضعیت یک چیز خوب با توجه به پروازهای مکرر به خاورمیانه” مشاهده شیوا 38.

بازی های المپیک زمستانی بی باک ملاقات با یک تصادف در کرالا در مارس 4 و جان سالم به در سر در برخورد با یک کامیون در حالی که او در سفر در یک ماشین. او دوره نقاهت هست.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de