شیو سنا می خواهد Galwan دره بست جزئیات به عمومی

شیو سنا می خواهد Galwan دره بست جزئیات به عمومی – اخبار

انتشار: Jun 18, 2020, 12:42 IST | PTI | بمبئی

سرمقاله در سنا سخنگوی “Saamana” گفت: در شش سال گذشته شده است وجود دارد “تبلیغ” که در هند تبدیل شده است قوی تحت نخست وزیر نارندرا مودی”s حکومت

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

شیو سنا روز پنجشنبه گفت: آن را “تکان دهنده” است که یک حساب دقیق از بن بست در Galwan دره شده است و اگر این درست است که چینی ها نفوذ کرده به خاک هند, سپس آن را حمله به حاکمیت این کشور است. سرمقاله در سنا سخنگوی “Saamana” گفت: در شش سال گذشته شده است وجود دارد “تبلیغ” که در هند تبدیل شده است قوی تحت نخست وزیر نارندرا مودی”s حکومت.

“اما در این دوره و پاکستان و نپال و در حال حاضر چین به طور مستقیم ما حمله کردند. ما ندارد و روابط خوب با همسایگان و جای تعجب است که ادعا می کند ساخته شده توسط سیاستمداران ما از برنده شدن جهان” را گفت. “پاکستان”s نگرش همان است که حتی پس از حملات فولاد. چین نمی تواند مورد اعتماد و شناخته شده است برای فریب. اما اگر نپال نیز طول می کشد یک ضد هند موضع و موقعیت کشور ما خوب نیست” مراتی روزانه گفت.

هیچ کس می خواهد تنش در مرزها به خصوص در زمان حاضر اما باید فداکاری از 20 سربازان اجازه رفتن زباله ؟ آن را خواست و گفت: “اگر هیچ تلافی مودی”s تصویر را ضرب و شتم”.

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز بن بست در منطقه است. به سنا ادعا کرد که دولت منابع نقل شده است که یک افسر فرمانده و 30 تا 40 از سربازان خود کشته شده اند. “ما باید خوشحال و کف زدن بیش از این ؟ اگر این درست است که چینی ها نفوذ کرده به خاک ما آن را حمله به حاکمیت ملی ما. این تکان دهنده است که حتی پس از ما 20 سربازان گذاشته زندگی خود یک حساب دقیق از تحولات هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است ،

پیش از آن در سال 1975 چینی نفوذ به آروناچال پرادش و چهار Indianjawans شد و سپس کشته در شلیک سابق NDA تشکیل دهنده گفت. “در حال حاضر اگر وجود دارد بسیار آسیب حتی بدون استفاده از هر گونه سلاح, تفنگ, موشک یا تانکر پس چرا تولید امنیت تجهیزات مرتبط با andnuclear بمب. ما در حال گرفتن هر یک از دیگران در زندگی فیزیکی دعوا” آن را گفت. به سنا گفت آمریکا و چین در حال مبارزه بر گسترش COVID-19 همه گیر اما ایالات متحده آمریکا “نمی آید در طیف وسیعی از موشک های چینی”.

“ما نباید فراموش کنیم که چین به ما همسایه” به Uddhav Thackeray رهبری حزب گفت. پاندیت نهرو ایندیرا گاندی و (اتل بیهاری) Vajpayee سعی در حفظ مرزهای آرام به این دلیل که کشور به قیمت پرداخت زمانی که تنش در مرزهای آن اشاره کرد. “از آن آسان است برای گفتن تنش با چین با توجه به سیاست خارجی شکست خورده نهرو در مورد کشور همسایه اما این وظیفه از مودی دولت برای جلوگیری از کشتار سربازان ما در مرز چین” به سنا گفت.

قبل از او شد ، مودی می گویند مشکل این است که در مرزهای اما در دهلی و مرکز ضعیف است چرا که دشمن در حال حمله به هند آن را ادعا کرد. “زمانی که رئیس جمهور چین آمد به احمدآباد و نشسته بر روی یک نوسان با مودی خوردن dhokla ما هشدار داده بود که اعتماد ندارند ، نهرو خیانت شد و همان خواهد دوباره اتفاق می افتد. متاسفانه آنچه ما گفتیم ثابت شد که درست است” به سنا گفت.

از آن آسان است به تهدید پاکستان و مشتق سیاسی مسافت پیموده شده با فولاد, اعتصاب, اما چین جایگاه خود را در نظم جهانی که در برابر یک ابرقدرت مانند ایالات متحده آمریکا است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im