شیو سنا طول می کشد حفاری در راج Thackeray تقاضا به بازگشایی مغازه های شراب

شیو سنا طول می کشد حفاری در راج Thackeray تقاضا به بازگشایی مغازه های شراب – اخبار

انتشار: May 25, 2020, 13:20 IST | PTI | بمبئی

راج Thackeray باید بدانید که با توجه به مستند نه فقط شراب مغازه ها, اما حتی مشروب کارخانه های در حال تعطیل خواندن بیانیه ای در شیو سنا منادی Saamna

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

شیو سنا در روز شنبه در زمان حفاری در MNS جمهور راج Thackeray بیش از تقاضای خود را به راه اندازی مجدد شراب مغازه ها در ماهاراشترا به افزایش درآمد و به دنبال دانم که آیا او واقعا نگران خزانه دولت. آن گفت که راج Thackeray باید بدانید که با توجه به مستند نه فقط شراب مغازه ها, اما حتی مشروب کارخانه ها بسته است. “شما نمی توانید درآمد فقط با شروع از مغازه ها. دولت می شود درآمد در قالب مالیات غیر مستقیم andsales مالیات زمانی که یک توزیع کننده خرید محصول از کارخانه ها.

به منظور شروع این واحد کارگران مورد نیاز است. اگر مغازه ها دوباره باز اجتماعی بدون فاصله به دنبال خواهد داشت” حزب گفت: در یک سرمقاله در آن منادی ‘Saamana’. راج Thackeray, در نامه ای به وزیر ارشد (CMO) در پنجشنبه گفته بود که اجازه می دهد شراب مغازه ها را باز باقی می ماند به این معنا نیست تلاش برای تهیه کردن به نیازهای الکل مصرف کنندگان اما برای اطمینان از جریان درآمد در طول زمان دشوار است. او نیز اجازه می دهد هتل ها و آشپزخانه ها ارائه غذاهای مقرون به صرفه برای اجرا کرد و گفت که به عنوان یک تکه بزرگ از Maharashtras جمعیت وابسته به آنها.

این Uddhav Thackeray رهبری حزب با این حال مسخره MNS رئیس خواستار بازگشایی مشروب مغازه ها و رستوران ها با هم. “تقاضای خود را از طریق او به آن اشاره کرد به دولت که مانند غذا و الکل ضروری کالا. او داده شده اطلاعات ارزشمند است که برنج به عنوان یک صفحه مهم است که برای مردم آنها نیز وابسته به ‘چهارم’ و ‘میخ’,” آن را گفت.

آن را به دنبال می دانم که آیا او ساخته شده است که تقاضا از نگرانی برای دولت درآمد و یا به نمایندگی از tipplers. “از رهبران اپوزیسیون باید به توصیه دولت در مورد چگونه به منظور بهبود وضعیت اقتصادی در زمان بحران اما رهبر اپوزیسیون نبوده است قادر به انجام این کار” حزب حاکم گفت: بدون نامگذاری Devendra Fadnavis.

“راج Thackeray قرار داده است به جلو مخمصه فقیر و کمتر ممتاز مردم و یک بخش از جامعه را برکت دهد و او را برای آن. اما دولت را مجبور به گرفتن یک تصمیم با توجه به وضعیت کلی” آن اضافه شده است.


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de