قبلا وارث پاتان گفته بود که 15 کرور مسلمانان می توانید به تسلط 100 کرور هندوها

Shiv Sena leader Sanjay Raut. Picture/Instagram Sanjay Raut

شیو سنا رهبر سانجی Raut. تصویر/Instagram سانجی Raut

شیو سنا رهبر سانجی Raut روز جمعه گفت که او قادر به دادن یک پاسخ در خور به اظهارات مانند آنهایی که ساخته شده توسط هند Majlis-E-Ittehadul Muslimeen رهبر وارث پاتان.

“وارث پاتان ساخته شده بیانیه ای که 15 کرور مسلمانان را تسلط 100 کرور هندی. من هشدار می دهند که شیو سنا قادر به دادن پاسخ مناسب به این اظهارات حتی اگر ما در دولت در ماهاراشترا” Raut گفت: ANI.

صحبت کردن در Asaduddin Owaisi را disowning طرفدار پاکستان شعارهای مطرح شده توسط یک زن در یک ضد کا تجمع در بنگلور Raut گفت: “این است که یک ماده از disowning کسی شعار. در مرحله خود را اگر یک زن می آید و می برد یک شعار و سپس این بدان معنی است که شما را ساخته اند محیط زیست تند و تیز.”

قبلا وارث پاتان گفته بود که 15 کرور مسلمانان می توانید به تسلط 100 کرور هندوها.

“زمان در حال حاضر برای ما به اتحاد و رسیدن به آزادی است. به یاد داشته باشید ما 15 کرور اما می تواند تسلط بیش از 100 کرور” گفت: Pathan در حالی که پرداختن به یک ضد کا تجمع در Kalaburagi در کارناتاکا.

“آنها به ما بگویید که ما نگه داشته اند زنان ما در مقابل تنها lionesses آمده اند و شما در حال حاضر عرق کردن. شما می توانید درک آنچه اتفاق می افتد اگر همه ما با هم می آیند,” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de