شیلپا شتی Kundra در مستند: پیدا کردن فرمول پودر عزیزم من یک مشکل واقعی

شیلپا شتی Kundra در مستند: پیدا کردن فرمول پودر عزیزم من یک مشکل واقعی – سرگرمی

انتشار: Jun 02, 2020, 12:56 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

شیلپا شتی Kundra باز می شود تا در او چگونه بوده است مقابله با مستند چگونه او و دخترش Samisha تا به حال به برخی از مسائل و به همین دلیل او فکر مردم بخندید و مشکلات خود را!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Shilpa Shetty Kundra

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/شیلپا شتی Kundra

شیلپا شتی Kundra به تازگی صحبت کرد و به هندوستان تایمز در مورد او چگونه بوده است مقابله با مستند شده است که در جریان دو ماه گذشته با توجه به شیوع کروناویروس در مواجهه با مسائل مربوط به دخترش Samisha و به همین دلیل او فکر مردم بخندید مشکلات است.

او برای اولین بار صحبت در مورد نظرات مستند و گفت: “من به دنبال در این وضعیت در راه مثبت. این است که مرا به فکر کردن در مورد تمام کیسه های طراح و لباس است که من و من احساس چه استفاده از همه این که در پایان آن است. من تجدید نظر در آنچه در آن است که من واقعا نیاز دارید. من احساس می کنم که نیاز به تفکیک از این می خواهد.”

او سپس به صحبت در مورد مشکلات او تا به حال به چهره با توجه به این مستند و چگونه او نگران Samisha. او گفت: “من نمی توانم آن را یک مشکل چون مردم می خنده و می گویند که این می تواند حتی نمی تواند یک مشکل. من نه تغذیه با شیر مادر, بدیهی است, بنابراین شما نیاز به فرمول درست است که آسان در کودک است. نه پیدا کردن فرمول پودر عزیزم من یک مشکل واقعی به دلیل واردات بسته بود. فقط یک مادر می تواند درک کند که هنگامی که یک کودک استفاده می شود به برخی از فرمول شما نمی خواهید آن را تغییر دهید. این یک مشکل است, اما آن را نمی نشدنى به مقابله با است.”

او همچنین اظهار داشت که او نیز قرار است به دوم واکسیناسیون فرزندتان دوز به دخترش که بسیار مهم است و باید با توجه به در اولین 10-12 هفته. صحبت کردن در مورد آن او اظهار داشت: “من تا به حال به معنای واقعی کلمه خواهش و تمنایی برای اطفال به خانه آمده و به آن بدهید. من نمی خواهم به گام با کودک به ضرب گلوله کشته شد در حال حاضر با تاخیر 15 روز. بله این چیزها سخت است برای یک مادر است. من خیلی محتاط است که فرزند من بوده است نه در خارج از خانه و حتی در حیاط.”

شیلپا شتی Kundra و راج Kundra شد افتخار پدر و مادر دوباره زمانی که آنها استقبال Samisha از طریق رحم جایگزین در فوریه 15. بازیگر گرفته بود به او Instagram account برای به اشتراک گذاشتن این اخبار با تمام طرفداران خود را. در مقابل کار بازیگر در حال آماده سازی خود برای دو فیلم یکی پس از دیگری Nikamma و Hungama 2. Nikamma شد میله میله برای انتشار در ژوئن 5 و Hungama 2 در آگوست 15.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>