Shikhar Dhawan خنده دار پاسخ به Ajinkya Rahane را عکس با Rohit Sharma: “Mooh mein kya hai?”

Shikhar Dhawan خنده دار پاسخ به Ajinkya Rahane را عکس با Rohit Sharma: “Mooh mein kya hai?” – ورزش

به روز شده: Jun 17, 2020, 12:36 IST | سرپرستان | دهلی نو

Cricketers شده اند فعال در رسانه های اجتماعی در طول دوره که در آن کریکت تقویم منجمد شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

Pic courtesy/Ajinkya Rahane's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Ajinkya Rahane را Instagram account

هند آزمون معاون کاپیتان Ajinkya Rahane به اشتراک گذاشته تصویر با محدود اور همتای Rohit Sharma. تصویر یک تصویر از یک مصاحبه که این جفت ارز انجام شد در آزمون سفیده. فکر ابرها نیز ویرایش به تصویر در کنار دو بازیکن است. “پر کردن این و من سهم یکی از بهترین در داستان” Rahane زیر نویس پست خود.

همانطور که انتظار می رود برخی از خنده دار پیشنهادات در آمد رئیس در میان است که از محدود اور بازکن Shikhar Dhawan. “Rohit – eh bidu muuh mein kya bhara hua hai. Ajinkya – تاپیک” نوشت Dhawan.

Cricketers شده اند فعال در رسانه های اجتماعی در طول دوره که در آن کریکت تقویم منجمد شده است با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

Rohit خاص شده است به صورت دوره ای در تعامل با دیگر اطفال و طرفداران زنده در Instagram رسیدگی است.

Rohit گفت: به تازگی در یک Instagram chat جلسه با طرفداران که او ترجیح می دهند به بازی هر دو Indian Premier League (IPL) و T20 جام جهانی در این سال است.

اولین سوال مطرح شده به او در طول تعامل شد ‘کدام یک را ترجیح داده می شود که T20 جام جهانی یا IPL’. “ترجیحا هر دو.” Rohit پاسخ داده است.

این T20 جام جهانی در استرالیا است که میله میله به جای از 18 اکتبر تا نوامبر 15. ICC در آن جلسه هیئت مدیره در روز چهارشنبه تصمیم گرفت به “انتظار و تماشای’ قبل از تصمیم گیری در سرنوشت نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de