خرید رپورتاژ

Shikara نقد و بررسی فیلم & امتیاز {3/5}: ترمه اگر شما می توانید – سرگرمی

به روز شده: فوریه 07, 2020, 21:48 IST | Mayank Shekhar | بمبئی

Shikara را younglings Aadil خان و سعدیا قسمت های بازی خود را با چنین بی گناهی و چرخش از جمله وزش عبارات نشانه که قلب خود را فورا می رود به آنها.

Aadil Khan and Sadia in a still from Shikara

Aadil خان و سعدیا هنوز هم از Shikara

Shikara
U/A: درام, عاشقانه
مدیر: Vidhu وینود چوپرا
بازیگران: Aadil خان سعدیا
امتیاز: Rating

چیزهایی اول اول. و این است که فقط برای گرفتن اندک احساس خاموش قفسه سینه و چیزی که در ادامه قبل از ورود به تئاتر. با توجه به این که یک فیلم متمرکز شده بر روی توده خروج اجباری از 4,00,000 هندوها در درجه اول Pandits که در کشمیر در سال 1990 در طول ارتفاع تروریسم/ستیزه جویی در دره.

آن را عمیقا نگران کننده رویداد/حادثه که غالب کنونی سیاست در هند. جایی که هر کسی بالا بردن صدای خود را در برابر هر گونه دیگر حال و روز جنایات است که به سادگی پرسید: “کجا بودی وقتی کشمیر Pandits از دست داده و خانه های خود را؟” به خوبی از نیمی از جمعیت هند است که کمتر از 25 آنها متولد شد.

نمایشگاه بخشی از مانده بودند بچه ها. که ما باید بدانید در مورد بحران انسانی می رود بدون گفت. اما چگونه شما آن را می گویند به یک مکان می سازد همه تفاوت. قرار دادن تمام شک و تردید به استراحت پس از Shikara در حالی که صادقانه چسبیده به حقایق و sugarcoating هیچ یک از تراژدی است و نه یک فیلم تبلیغاتی.

و که من معنی آن را نمی افراط در عمده فروشی کور اهریمنی/dehumanising از ‘دیگر’, بیشتر تعمیق schisms یا کاهش یک موضوع ساده باینری خوب در مقابل شر و برگرفته احساسات نسبت به سیاسی پایان. به عنوان یکی از شخصیت ها به درستی آن را قرار می دهد در این فیلم “Aag toh laga logay; bujha nahin paaoge (آن را آسان به نور آتش سخت به آن را خاموش)!”

اتمام تریلر از Shikara در اینجا:

به وضوح به این اعتبار است که می رود به طور کامل به این فیلم را اندازه گیری نوشتن که بارقههای آن متانت. اعتبارات به اشتراک گذاشته شده توسط مدیر Vidhu وینود چوپرا همراه با Abhijat جوشی (Lage Raho Munnabhai, PK, 3 Idiots) و نویسنده/روزنامه نگار Rahul Lost که غیر داستانی, در, پاکسازی قومی, از کشمیری هندوها ما از لخته شدن خون باقی می ماند تحسین منتقدان پرفروش. و مطمئنا این شده نمی تواند آسان موضوع برای چوپرا خود بودن کشمیری هندو که از دست خانواده اش ملک به بحران است.

مطمئن تروریسم حتی در نام دین یک مسئله سیاسی است. اما هنر خوب خرس تمایل به درمان و منعکس کننده. چه چوپرا مکان در مرکز فیلم خود را هنوز هم عشق است. آن را می سازد آن را آسان تر برای روشن و نفرت.

Shikara است اولا و در هر راه یک داستان عاشقانه بین دو کاراکتر سرب که همراه با غم و اندوه از دست داده و صفحه اصلی به اشتراک گذاری سعادت از هم و پایدار امید. Younglings Aadil خان و سعدیا (که برای برخی از دلیل من را به یاد Vidya Balan) بازی این قطعات با چنین بی گناهی و چرخش از جمله وزش عبارات نشانه که قلب خود را فورا می رود به آنها. موسیقی تسکین دهنده است. به عنوان یتیم ولی اگر چه از دست رفته به سخت تعصب از همه به پایان می رسد و همیشه از اسلاید آغاز شد و در اواخر 80s که در آن فیلم شروع می شود از نورد پایین به 2018 که در آن فیلم به پایان می رسد—با سرب شخصیت های پیری همراه با ابرهای ناامیدی خود را بیش از موطن اصلی.

چوپرا می داند که چگونه به کراوات در تمام این با خونسرد مهارت های هوشمند قصه گو/فیلمساز. قوم من, در هر حال باید ابدی نقطه نرم برای او عمدتا به عنوان مدیر Parinda (1989) بود که مانند یک نفس هوای تازه در زمانی که کیفیت خروجی در بالیوود شد abysmally پایین تر از استانداردهای فعلی سیاست هند.

اما بهترین فیلم در کتاب های من هنوز هم باقی می ماند که او نیز به ضرب گلوله در کشمیر—ستارگان رمز و راز قتل Khamosh (1985). این است که بازگشت او به جهت بعد از یک و نیم دهه پس از مبهم شکسته اسب که به نظر می رسد خدشه دار جهانی بیش از جاه طلبی. آن شده است به خوبی به ارزش صبر کنید. از بین بردن و از زواید مینیمالیستی Shikara است که بدون شک خود را شخصی ترین جدی تکه نشده است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im