شیبانی داندکار از بخشی از گروگان گیری فصل ۲ و بازی یک آنتاگونیست برای اولین بار صحبت می کند.

Shibani Dandekar in Hostages Season 2. Picture courtesy/PR

شیبانی داندکار در گروگان ها فصل دوم. حسن نیت ارائه میدهد تصویر / روابط عمومی

بسیار پیش بینی جرم و جنایت هیجان انگیز گروگان فصل 2 در حال حاضر آماده برای سرگرم کردن شما بر روی صفحه نمایش سرگرمی شخصی خود را. تریلر قدردانی بی اندازه ای از طرفداران در سراسر جهان به دست آورد. فصل 2 تا به استعداد های جدید در نشان می دهد که عملکرد شما را در لبه صندلی خود را دریافت کنید! بازیگران دیویا دوتا، دینو مورا، شیبانی داندکار و شوتا باسو پراساد چهره های جدیدی هستند که در این فصل معرفی شده اند. همچنین شاهد بازگشت بازیگرانی مانند دالیپ تاهیل، سوریا شارما، آشیم گولاتی، آنانگشا بیسواس و موهان کاپو از فصل اول خواهد بود.

به اشتراک گذاری هیجان خود را در مورد این نمایش، بازیگر شیبانی داندکار سهام، “ایشا اندروز آنقدر با هر چیزی که من قبلا بازی کرده ام متفاوت بود و من کاملا لذت می برد گرفتن به پوست این شخصیت”

شیبانی در ادامه توصیف شخصیت خود می افزاید: «او بی رحم، شدید، رانده شده و در عین حال بی تجربه است و در زمان هایی می تواند به این معنی باشد که ناامنی هایش می تواند از طریق آن ببیند. ایشا مدام در تلاش برای اثبات خود است و در اکثر موارد می داند که چه می خواهد و چه می کند تا ترس زمینه ای که با رانبیر (دینو بیشترا) دارد به بازی در می آید. من تا به حال آنتاگونیست بازی نکرده ام و اینقدر هیجان زده بودم که طرف دیگری را برای تغییر بازی کنم. این کاملا یک چالش برای تعادل نرمی ایشا با بیرونی سخت و بازی او یک رویای واقعی بود.. ما بخش های زیادی از شخصیت خود را داریم که از نظر قدرت و ضعف مشابه هستند”.

این بازیگر که زیر نظر کارگردان ساچین مامتا کریشن و کارگردان سریال سودیر میشرا به اشتراک می ماند، تجربه خود را در کار بر روی مجموعه به اشتراک می گذارید، “این چنین تجربه باور نکردنی در مجموعه بود، چنین بازیگران دوست داشتنی که مانند خانواده احساس می شد و کل واحد بسیار سرگرم کننده و حمایت کننده بود. هنگامی که شما در یک محیط مانند آن کار می کنند، شما واقعا می توانید رشد و بیرون آوردن بهترین کار و امیدوارم که نشان می دهد که در آنچه که ما با فصل 2 انجام داده اند”.

خيل آب پالات چوکا هاي! سازمان دیده بان Hotstar ویژه ارائه گروگان فصل 2، در حال حاضر جریان در دیزنی + Hotstar

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار